Skocz do zawartości

[Zaproszenie]Blog rowerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów i Panie.

Razem z kolegą założyliśmy bloga rowerowego.Ogólnie jako amatorzy jesteśmy świadomi jego niedoskonałości,ma on raczej charakter humorystyczny,niż profesjonalny ;D ale staramy się,aby mógł się rozwijać.Taki rowerowy świat naszymi oczami B)

Wahałem się z ukazaniem go Wam-szczególnie,że wielu tu rowerowych profesjonalistów,ale nóż się spodoba :)Wpisy póki co nie są szczególnie ciekawe,bo nie ma chwilowo czasu na dalsze wyprawy,ale codziennie staramy się napisać coś niegłupiego(chociaż różnie z tym bywa :D).Wystartowaliśmy jakieś 4 dni temu, dlatego jak na razie niewiele można tam znaleźć,ale będziemy działać w tym kierunku :thanks:

 

http://www.b-bikers.dl.pl/

 

Zapraszam,

Grzeniu(blogowy Gregor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post użytkownika "Gregor" to miał być mój post.W realu i na blogu używam tej samej ksywki i z rozpędu zacząłem się logować jako "Gregor" i nie wiem jak,ale zalogowałem się na nie swoje konto.Przepraszam Gregora za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej założyć sobie bikestats'a ? Interfejs od razu przygotowany do bloga rowerowego, praktycznie dowolne możliwości ingerencji w wygląd bloga. No i domena bardziej rowerowa. Generalnie dla mnie blog trochę nudny, nie ma zdjęć itp. , a przez wiele linijek zbitego tekstu jakoś nie chce mi się przedzierać...humoru na poziomie się nie dopatrzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i może ja się podłączę to topica, co by nowego nie zakładać. Gdyby ktoś chciał coś pisać - to pisać może śmiało na www.cykliczni.pl - zwykły wordpress postawiony, aby domeny nie marnować. A domena w miarę przyzwoita się wydaje. Zatem, jeśli ktoś chce począć jakiś artykuł na temat sprzętu, wycieczek, wypraw - to zapraszam.

Mam nadzieję, że Grzeniu się nie wpieni, że mu do tematu się przyczepiam, niczym rzep leginsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...