Skocz do zawartości

Przełam się (>250km)


bros

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem coś co pewnie was nie zdziwi. Złapałem gumę :) Tak więc mam do sklejenia dwie dętki :] Czyli jutro najwcześniej około 11-12 mogę wybyć gdzieś na cały dzień :)

Jak coś to mam dwie dętki to Cię poratuje :P.Coś nie tak z Twoimi kołami,zbyt często łapiesz te gumy.Nie wiem czy zechciałbyś dojechać jutro do Katowic w celu ewentualnej wspólnej wycieczki.Dlatego z Katowic że pojedziemy do Śmiłowic a Ty mógłbyś obrać azymut Mikołów,my natomiast wracac do Katowic.Kilosów by Ci na liczniku przybyło i praktycznie lwią część trasy byś przejechał,włącznie z Hałdą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłem dziś w lasach paprocańskich, wjechałem w jakieś dzikie ścieżki upstrzone kamieniami ostrymi jak brzytwa i pewnie przeciąłem. No nic, 6 km spacer :P

O tak hałda to jest to :whistling: To gdzie się spotkamy ? Tylko tak jak mówiłem w granicach 11-12 godziny. A dokładnie gdzie miałbym dojechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłem dziś w lasach paprocańskich, wjechałem w jakieś dzikie ścieżki upstrzone kamieniami ostrymi jak brzytwa i pewnie przeciąłem. No nic, 6 km spacer :P

O tak hałda to jest to :whistling: To gdzie się spotkamy ? Tylko tak jak mówiłem w granicach 11-12 godziny. A dokładnie gdzie miałbym dojechać ?

Najlepiej do miejsca które znasz.Może Silesia City center o 11:00 - pasuje Ci miejsce i czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam to może i byłem ale dawno temu. Myślę że lepiej na dworcu PKP bo wiem gdzie to :whistling:

 

Ok w takim razie przed głównym wejściem na dworzec,a dokładnie przed schodami które do głównego wejścia prowadzą.Będę tam o 11:00,a nawet wcześniej.To do jutra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Andi się nie odezwał to chętnie pojadę jutro z Wami. Dla mnie najlepiej, żeby początek był max o tej 11;) Podajcie tylko miejsce zbiórki i sie pojawię.

 

Dawid jeżeli chcesz to podskoczę jutro do decathlonu i kupię Ci 2 dętki;) kosztują chyba 10zł (komplet) i są całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Andi się nie odezwał to chętnie pojadę jutro z Wami. Dla mnie najlepiej, żeby początek był max o tej 11;) Podajcie tylko miejsce zbiórki i sie pojawię.

 

Dawid jeżeli chcesz to podskoczę jutro do decathlonu i kupię Ci 2 dętki;) kosztują chyba 10zł (komplet) i są całkiem ok.

 

Możemy się spotkać na Burowcu ul:Obrońców Westerplatte,będę tam czekał na przystanku tramwajowym.Jesli nie wiesz gdzie to jest i będziesz miał problem aby tam trafić to przyjedż na dworzec PKP w Katowicach,zbiórka przed schodami które prowadzą do głównego wejścia na dworzec - ul:3-go maja godzina 11:00

 

Ja wskakuję juz do łózka.Bros najwyżej przyjedż na dworzec tak jak napisałem.Do jutra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyszło 53 km :D,wczoraj 50 km tak że w weekend 100-ka zaliczona :D.Mniemam że się jeszcze umówimy na wspólną przejażdzkę po okolicznych lasach.Nastepnym razem pojedziemy może na Giszowiec i Murcki zaliczyć drugą hałdę tę bardziej hardkorową :).Znam też trasę do Lędzin,tam też prowadzą fajne leśne drogi.Dzięki za wspólny wypadzik :)

 

Mapy poszły na maila

 

Piotrek wyczyściłem już pamięć logera,urzadzenie zapisuje również w formaci gpx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...