Skocz do zawartości

[pierwsza szosa] pomoc w zakupie


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

Podjazdy o przewyższeniu kilkuset metrów :) o glusosci kilku kilometrów B). Ja tam bym chciał być w stanie wycisnać 20 km/h pod te górki kolo mnie, zazwyczaj mam cos ok 16[np na kocierzu] na liczniku i to nie cały czas, bo bym sie zajechał, ale ja cienki jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie musicie sie o mnie az sprzeczac :P

Po pierwej- z rama obacze jakis kalkulator ;)

A co do korby- 3ka jest montowana seryjnie w rowerku jaki chce nabyc, Blue ma racje, ze mieszkam w beskidach i chcialbym po nich troche posmigac, co nie zmienia faktu ze chce by mi sie jezdzilo lekko i sprawnie, a co za tym idzie - borac pod uwage ze nie jestem jakims tam mistrzem i nie robie na podjazdach 20kmh... to wole miec jednak ten mlynek, bede sie czul pewniej :D

A z tymi kompaktami to ocb?

Bo ja nie w temacie za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie spokojnie wyregulowac przerzutke tak, zeby obsluzyla tylko 2 zebatki, wiec ci nic nie bedzie spadać...tylko będziesz miał jeden bieg "między" zębatkami...zresztą bardzo przydatny ;D możńa z każdej zębaty całą kasetę obsluzyc bez zbytniego regulowania :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

Mam zamiar kupić pierwszą szosę.

Zastanawiam się nad Giant scr 2.0 Mam pytanie czy to dobry wybór czy może kupić rower inny ( jak byście mogli mi coś zaproponować w tym samym przedziale cenowym czyli do 3800 zł :D był bym wdzięczny )

 

a to link do tego Gianta co mnie interesuje:

http://www.giant-bicycles.com/pl-PL/bikes/road/811/27906/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to takie trudne do zauważenia że Kross jest na 105, a nie na R600 (prawie jak Ultegra :( ) w porównaniu do Radona i w dodatku jest Krossem :D No i ma kółka R500 zamiast R550 w Radonie :P

 

PS Zaraz mnie zjedzą fani Krossa, ale tu akurat nie będą mieli argumentów że się opłaca :P

 

PS2 Nie posiadam Radona(i nigdy nie posiadałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem po necie i znalazłem według mnie bardzo fajny rower AUTHOR A5507 za 4299 zł o to Link http://e-rower.pl/product_info.php?cPath=1...products_id=470

 

Co sądzicie o tym rowerze ?? Powiem szczerze nie mam na tyle kasy, ale jeżeli wasze grono ekspertów mi go poleci to znajdę te kilkaset dodatkowych złoty :D

 

P.s. Myślicie że ta promocja będzie nieco dłuższa, czy może jak najszybciej kupić, albo jeszcze ten rowerek stanieje ?

P.s. 2 BARDZO przepraszam za moją nie wiedzę w tym temacie, ja dopiero zaczynam ale mam nadzieje że będą ze mnie jacyś ludzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...