Skocz do zawartości

[triki] czy na tym coś się da


kubzys

Rekomendowane odpowiedzi

a więc czy zrobię na tym cudzie (rower mam jako awatar a jak ktoś nie widzi to jest plik) jakiś trick? nie chodzi mi o kangurka czy coś takiego tylko o takie prostsze np. downstairs manual czy coś takiego jak jechanie na przednim kole itp? czy ten rower się nie rozleci jak zrobię downstairs manuala (dla tych co nie wiedzą, czyli takie coś że się tak jakby zjeżdża ze schodów tak że przednie koło jest w powietrzu a tylne ledwo ociera o schody)? jak się da a tym coś zrobić to napiszcie co. z góry dzięki.

post-130363-1277230729,63_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz potrenować wheely. Jeździłem na wielu rowerach na jednym kole i na szczęście jeszcze mi nic się nie stało :) jedynie raz na rowerze z tesco mi przednie koło odpadło, ale to kuzyn zapomniał dokręcić xD

 

a wheely to jest to, że się siedzi na siodełku i pedałuje i jedzie na tylnym kole? a żeby jechać na przednim to jak to zrobić dobrze bo ja jak próbuję to się rozpędzam i naciskam przedni hamulec i albo przednie koło się podnosi do odpowiedniej wysokości ale za sekundę opada bo prędkość spada albo koło podnosi się tylko ok 40 cm i wtedy jadę tak ok 2-3 metry. jak to dobrze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy na przednim kole przydają się hamulce hydrauliczne. Miałem wcześniej V-brakei i trudno było jeździć... gdy przesiadłem się na hydraulikę to odrazu po dwa metry mi wychodziło. Napisze ci jak ja się nauczyłem. Zaciskałem przedni hamulec do tego momentu aż rower był prawie w pionie (prawie!). I później patrz się tylko do przodu, najlepiej wypatruj miejsca gdzie chcesz dojechać (w sensie nie dosłownym). Pozdrawiam i życzę miłej nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby rower stanął prawie w pionie to on się już prawie zatrzyma bo straci prędkość. i jak? gdy się będę patrzył na miejsce gdzie chcę dojechać to on sam pojedzie? a jak rower stanie prawie w pionie to oczywiście puścić hamulce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...