Skocz do zawartości

[sklep] gdzie kupić opony?


kosmonauta80

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

słuchaj, ja jestem handlowcem i znam temat od kuchni:

 

1. zakupy z internetu:

 

plusy:

 

- jest tanio

- jak się znasz na sprzęcie montażu itp

 

minusy :

- jest tanio ale traci klient bo walczy o cenę a nie obsługę i prowadzi to do tego że fachowców będzie trzeba szukać daleko bo nie będzie opłacało się zatrudniać lepszych ludzi. Wystarczy byle łepek jak tanio to i tak sprzeda. ( taka jest tendencja w sklepach - patrz RTV, Saturn , mediamarkt itp. jeden się zna i 10 pelętaczy którzy gadają takie bzdety że lepiej ich nie słuchać)

- rezygnujesz z dobrego kontaktu i historii zakupowej w sklepie - sklep cię zna, płacisz drożej ale jak masz problem to przyjeżdżasz i gość mówi: "o witam Panie "Piotrku" co się stało niedobrego..." masz kontakt.

 

Trochę się rozpisałem ale ja zawsze kupuje w sklepie bo kontakt, pomoc i rada to jest najważniejsza rzecz. Zawsze możesz się czegoś dowiedzieć, kogoś poznać itp.

 

PS> nie pomyślcie że się żalę bo u mnie sprzedaż jest super tylko staram się wskazać to co jest lepsze z mojego punktu widzenie i doświadczenia i nikogo nie chciałem obrazić ( czyt. Saturny itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...