Skocz do zawartości

Leader Fox Team !!


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Dziś mimo nienajlepszej pogody udało mi się wreszcie wyciagnąć jednego kumpla na przejażdżkę po trójmiejskich lasach :cool: W mieście przy 2-3 stopniach na plusie jest lekka mżawka natomiast poza miastem, w lesie sypie snieżek :) Nie było go dużo bo tylko ze 3-4 cm, ale zawsze coś :grin: Oprócz śniegu "troszke" błotka przez co po 4-ro godzinnej przejażdżce przywiozłem do domu ze 2 kilo tego syfu :eek: :twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam oba na V-kach i jeszcze jakoś żyje :P bym już kładał sobie koła ale mój telefon się za chwile rozsypie bo to stary grat i musze kupić coś nowego Nokia 1600 mi po głowie chodzi... a później muszę kupić kask (obowiązkowo) a później... i tak mi się wszystko cały czas odkłada 8) dobra miałem na myśli obciślaka to na to jeszcze namówię rodziców. No i zaczną się i inwestycje w rower, na początek są zaplanowane buty SPD :) A macie jakieś plany na rozbudowe lisów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vałkami to jest mega kicha... I mam nadzieje, że jak najszybciej będą fundusze na zmiane koła i tarczówke (święta idą :P )... Myśle, że najpierw zmienie hamulec z tyłu bo ostatnio częściej go używam niż przodu... Ogólnie ostatnio zaczął mnie nudzić już dirt i bardziej mnie kręci teraz np. jazda po lasach (jakieś lekkie amatorskie enduro czy dh ) :sss:

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w stronę XC i na razie w planach w rowerze jest zmiana całego napędu wraz z manetkami i przerzutkami, w chwili obecnej mam wszystko Shimano Alivio a planuje zakupić SRAMa X-7 kaseta i łańcuch również SRAM a korba jeszcze się zastanawiam między Truvativem a Accentem, ale bardziej jestem za Truvativem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam zainwestowac w naped SRAM'a

przerzutka tył SRAM 4,0 [ kupilem okazyjnie za super cene]

przerzutka przod SRAM ?? 3.0 ?? [ na xgen mnie nie stac] 37zł>115zł

Kaseta PG-850 (5.0) 65-75zł

Manetki????

Manetki-gripy MRX Pro [85zł]

Manetki-gripy SRAM 4.0 [85zł]

Łańcuch SRAM PC-48 [40zł]

 

Doradzcie ktore manetki lepsze, oraz jaka moge dobrac przednia przerzutkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że zarzucę.

Koniec składania gdy dopiszą fundusze to pewnie koniec lutego.

Jak nie dopiszą to pewnie po 1 czerwca ^^

 

Jeszcze tylko amor, suport, mostek i kiera do pełni szczęścia (chociaż sztyca + siodło tez by sie przydały)

 

Btw w Cocaine Durex haczy o ramę czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie teraz taka refleksja, że składanie roweru to fajna rzecz :P I przy okazji można się czegoś nauczyć o roweruch :) A potem ta duma, że własnoręcznie złożony rowerek :P (i co najważniejsze niepowtarzalny :D )

A i Durex nie chaczy o ramkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...