Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś miał takie upodobanie i tak sobie złożył, na peno wyglądała by lepiej po zeszlifowaniu spawów i pomalowaniu kolorem.

 

Też tak na początku myślałem ale zacząłem się przyglądać i rama jest wykonana niechlujnie.

Wystarczy spojrzeć na tylne haki, przecież ta blacha ma kilometr wysokości no i mocowanie haków do tylnego widelca, albo jeszcze te wzmocnienia na styku sterówki i dolnej rury.

Geometria jak w jakimś przecinaku a wykonanie jakby do tricków. Trochę więcej finezji w wykonaniu i byłoby elegancko.

 

Z fajnych gratów, oprócz kółek ma też ciekawy widelec.

 

 

Chyba wizka

torro-track-frame.jpg

 

No i real

torropoint9-8.jpgtorropoint9-6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się na ramie wyżywacie, ale do takiej ramy to przynajmniej wysoki profil pasuje :-) Jak widzę szamale z klasycznym rurkami to dopiero mam dysonans. Dla mnie takie pojachane alu ma swój urok, i po mieście śmiało bym na nim jeździł... bez malunku żadnego... Jedyne co to nie lubię tego GT stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak papierowa obrecz aerodynamiczna najlepiej pasuje do grubociosanej ramy przypominajacej czołg.

Przypominam iż shamal to rok 96 czyli srodek ery c-record stalowej zajawki na bycie aeroo i rozkwit columbusa max !

 

a Gt styl na jakis deep v z rozsadna iloscia szprych na miasto jak znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Szamale są "papierowe" z wyglądu to ja jestem jacyk off ;) , jeżeli chodzi o wyczucie smaku i estetykę w kolarstwie - to na nią nie ma co liczyć. Wystarczy popatrzeć na kolarskie koszulki. Ogólnie każdy z nas ma swój gust i jeden lubi jabłuszko inny gruszkę, zjechane zębem czasu szamale pasują moim zdaniem do obskurnej ramy na profilach skrzydła, np. chińczyka albo do tych wspawań wzmacniających jak w ramie z mielca. W cervelo widzę już wyższy profil... Tak szczerze to chyba ku swojemu zdumieniu zacząłem mieć jakieś gusty i guściki kiedy patrzę na rowery... starość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...