Skocz do zawartości

[rower] cross - trudny wybór


sojer2005

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ten Romet rzeczywiście fajnie się prezentuje, niestety w Trójmieście (dzwoniłem do wszystkich sklepów rowerowych :-) nie ma już modeli z 2009 roku, a cena katalogowa 2010 trochę za duża ...

Przez internet raczej wolę nie kupować rowerów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten:

 

http://www.bikekatalog.pl/2010/rowery/1268/Specialized.Crosstrail.Deluxe.Sport/

fajnie, że ma już błotniki, bagażnik i lampkę - przeznaczenie: typowo rekreacyjnie, nadmorska ścieżka rowerowa, czasem las - ale na utwardzonej powierzchni ....

 

Rozmiar raczej L ? /Wzrost ok 181, od podłogi do krocza ok 82-83 cm/

 

 

Co o tym modelu sądzicie ?

Chyba jednak chcę wydać więcej niż zakładałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Crosstraila Elite, więc może coś powiem. Jeśli już chciałbyś speca to weź tego - http://www.bikekatalog.pl/2010/rowery/1267/Specialized.Crosstrail.Elite/ Na twój wzrost (mój z resztą też 181)to rama XL.

Model Elite jest duużo lepiej wyposażony, waga 12,8 kg, kaseta 9 rzędowa, manetki i przerzutki Deore, mało znana,ale dobra korba Sugino. Ja jestem z niego bardzo zadowolony. Ma jak dla mnie wspaniałą geometrię, spisuje się świetnie na szosie i w terenie. Ten bagażnik i lampki dokupisz sobie później - latem i tak będą mało przydatne.

Z tego co czytałem to przez internet nie chcesz kupować, ale Specialized i tak zastrzegł w umowach dystrybucyjnych, że wysyłkowo nie można ich sprzedawać. W każdym razie mogę Tobie go polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w cenie 2500 można kupić coś bardziej wypasionego .... :-)

Ten Elite na zdjęciach wygląda fajnie .... chociaż Romet też się fajnie prezentuje ....

 

 

 

ps.

W Gdańsku jest autoryzowany dealer (Spec), więc z dostępnością na miejscu nie będzie problemów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w cenie 2500 można kupić coś bardziej wypasionego .... :-)

 

Nie wiem czy to bardziej wypasione, ale

zobacz tutaj

Dobra rama, lepszy widelec (i pedały nie są plastikowe :thumbsup: ). Waga porównywalna, napęd również, przynajmniej z opisu.

Oszczędzasz 400 stówy, do wydania na dalsze ulepszenia i wyposażenie. No i mi osobiście bardziej się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...