Skocz do zawartości

[Do 1200 zł]Rower górski mtb/xc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozglądałem się na forum ale każdy poleca co innego...Więc tak zacznijmy od tego ważę koło 105kg roweru potrzebuje do jazdy rekreacyjnej trochę szosa trochę las.

rower musi mieć amorka na przodzie.

zastanawiałem się nad krossem hexagonem v4 z 2010 bo chce nowy rower

następny jest Rockrider 5.3 tylko nie jestem za bardzo przekonany do tarczowych hamulców

myślałem jeszcze nad krossem hexagonem v6 może coś zejdą z ceny

to następny kandydat Unibike FUSION 2010

Arkus VIP 5.0 2010

 

który konkretnie Waszym zdaniem będzie najlepszy i dla czego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike FUSION 2010 najlepszy osprzęt. Pod uwagę brał bym jeszcze hexagona v6. Rockridery to tak trochę supermarketowe są, ale rowery nie są najgorsze, ale zepchnąłbym go niżej od poprzednio przeze mnie wymienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem fanem tarczówek, bo kupiłem jakieś ^%$&*%* i się nie nadawały. Nie były nawet jakiejś firmy. Tektro to nie jest aż takie dziadostwo. Słyszałem, że są spoko. Ale nie jestem do nich przekonany. Chyba lepiej kupować z V-brakeami, a kiedy będzie kasa to kupić normalne jakieś. Ale to wiesz, do wymiany idą też piasty pod tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytko

Kolego, jak się gówno znasz to nie wypisuj pierdołów bo zamęt robisz, co ma niby najlepszy osprzęt ???

Jak na razie to najbardziej supermarketowy jest Hexagon i Fusion - nie wprowadzaj w błąd tymi wypocinami, najbardziej mnie wkurzają tacy co mało wiedzą a dużo piszą, ty się sam zepchnij na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro fusion z 2009 bardziej się opłaca niż z 2010?? i takie głupie pytanie... jeśli kupie go na allegro to gwarancja będzie obowiązywać na serwisie? czy tylko w tym sklepie który ma aukcje na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak że dalej nie umiem sie zdecydować czy kross hexagon v4 czy unibike fusion czy Merida Matts 40-V 2010

Ja brałbym Unibike Fusion ponieważ ma kasete a nie wolnobieg co jest bardzo ważne, oraz lepszy osprzęt, jedyny minus jaki można u niego znaleźć to opony terenowe, nie bardzo akceputjące jazde po mieście i lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...