Skocz do zawartości

[Rama] do AM, max 1700zł


skjaatel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam dla siebie ramki do AM. Wymagania: damper 190mm (mam rp23 i nie chcę zamienić na nic innego), skok ok 130mm, najlepiej czarna, poniżej 3 kg, rozmiar pod 176cm (17-18'). Próbuję kupić Poisona Arsena AM od 2 tygodni, ale wciąż słyszę "jutro będzie". Jako alternatywę znalazłem: GHOST AMR co o niej sądzicie? Warto? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem, jak przyjdzie to zważę, bo nigdzie nie ma realnej wagi ramki. Później zmontuję całość i porównam z moimi poprzednimi fullami (poisony arsen i curara). Mam nadzieję, że uda mi się zejść poniżej 13 kg. No i przy okazji przetestuję sprzedającego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów było parę: Waga całości, geometria, rozmiar. Zdarzają mi się maratony i na Curarze ciężko było. Mam nadzieję, że uda mi się zejść poniżej 13 kg. A Ghost dotarł i od jutra składam. Stery będą Accent Airplane, reszta poza sztycą z Curary. Dla ciekawych: masa samej ramy Poison Curare 40cm (z hakiem i śrubami do dampera) to 3131g. Firmowe "od 2950g" to chyba bez lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No rzeczywiście, maratony na Curarce to nie to, ja na swojej wycieczki max. 40km z hakiem robię i dają w kość (ale mój set to ponad 16kg). Za to długie zjazdy po leśnych ścieżkach to poezja :).

Życzę zadowolenia z seta na Ghoście, ramka prezentuje się bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...