Skocz do zawartości

[Ciekawe aukcje] na Allegro, E-Bay'u i in.


Odi

Rekomendowane odpowiedzi

Rekinia płetwa, chroni ramę przed uderzeniami łańcucha, co jest częste podczas jazdy w terenie. Aktualnie zastąpiono to rozwiązanie owijkami neoprenowymi, chociaż co niektórzy (ze mną włącznie) owijają tę konkretną rurę starą dętką.

 

Ciekawostka: Zauważ gdzie na rowerze ze zdjęcia znajduje się tylni hamulec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam amortyzator widziałem w Pogotowiu Rowerowym w Krakowie. Jest wkręcony do fulla na topowym osprzęcie z epoki. Cały rower wygląda na sprzęt do ostrego katowania, a na oko (no, powiedzmy "na rękę") waży ok 11 kg. Niesamowita maszyna.

potrudziłem się i znalazłem ten amortyzator. facet ma wszystkie dane spisane z katalogu z 99 roku, tylko wagę zaniżoną: w katalogu stoi 1683 gramy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...banda naiwniaków szukających okazji myśli, że kupi coś za nic i dodaje na CL. :)

 

Banda naiwniaków raczej nie tyle myśli o zakupie za nic, ale wierzy w uczciwe intencje sprzedających.

 

naprzeciwnym biegunie jest natomiast banda cwaniaków i ich sympatyków, dla których robienie z gęby cholewy jest powodem do dumy z własnego sprytu.

 

Wcale nie zamierzałem kupować tego sprzętu, przypadkowo natknąłem się nań i... zdecydowałem napiętnować ten przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sprzeda sprzętu za 300zł, a banda naiwniaków szukających okazji myśli, że kupi coś za nic i dodaje na CL. :wallbash:

...

To niech tak ustawi aukcje, aby nie musiał "kombinować", jak nie ma ochoty płacić większej prowizji to niech zmieni serwis, u mnie czarna lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ja też nie popieram takich praktyk, ale uwaga o cenie minimalnej ukaniexa jest trochę słuszna. Zauważyłem to po sobie - aukcja jakaś ciekawa, cena niska, ale jak zauważę, że jest CM, to mnie zniechęca, bo wiem, że już nie mogę liczyć na wybitną okazję. Oczywiście nie ma to zastosowania jak ktoś jest pewny zakupu i konkretnie poszukuje, a nie tylko przegląda Allegro w poszukiwaniu okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...