Skocz do zawartości

[ amortyzator ] Zoom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio kupiłęm sobie nowy rowerek, lecz mój amortyzator po prostu nawala masakrycznie. Działa jedynie, gdy w czasie jazdy podniosę przednie koło i z ok. 0.5 m je spuszcze w dół - wtedy leciusieńko wchodzi w dół. Amortyzator jest z zooma, nowiutki więc nie wiem co mam robić na sam początek. Liczę na wasza pomoc.

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."za jakieś 20zł ktoś by sie może skusił"...

No może 20zł to troszkę przesada. Ale ja również proponuje sprzedać póki nowy. Jak nie masz wiele gotówki to póki co kup sztywny jak kolega wyżej pisał. Na pewno będzie lepiej niż teraz bo lżej, a kultura pracy zoom'a a sztywnego widelca taka sama. A jak będziesz miał troszke zł kup coś lepszego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOOM lub jak kto woli ZŁOOM jest marką która odpowiada polityce handlowej marketów. Jest tani i "dobrze" wygląda. Nie musi działać. Zauważmy iż większość droższych markokeszy jest wyposażona w elementy ZOOM'a. I tak w takim rowerze w TESCO za 599zł pisze: Rower MTB Full 2 amortyzatory osprzęt Shimano, ZOOM. Taki klyent patrzy i co widzi? Aaaa... :) Markowe! Dobre!

Nie oszukujmy się, ale w tanich rowerach dobrych marek możemy zauważyć że polityka handlowa marketów przecieka... Co mnie trochę smuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kupca na tego zooma to nie znajdziesz.Ja bym na twoim miejscu jeszcze dpołacił żeby go ode mnie zabrali.kup sobie np. sr m3000 (fajny amorek do spokojnej jazdy),lub coś tego typu przy niewielkch funduszach http://allegro.pl/item977472178_nowy_amortyzator_widelec_rst_gila_tl.html

 

Ten M3000 nawet za 60 zł widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...