Skocz do zawartości

[naklejki fr.org] Naklejki z logo forum rowerowego


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym pomysłem było by zrobić jakąś partię naklejek XC Zone User, nawet jak już stronka nie istnieje :D

 

xc-zone było prywatnym małym projektem, stronką domową :D Forum tam startowało, ale w tej chwili nie ma już z nią nic wspólnego. XC-Zone umarło, dlatego robi się naklejki forumowe, a nie pamiętej strony, której nikt już nie odwiedza. Temat dotyczy zamawiania, a nie dyskutowania na temat designu. Na to był czas i miejsce w innym temacie. Proszę nie robić OT

 

raczej nie ma szans na to;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey wszystkim.

 

Dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość.

Przepraszam jeszcze raz za tak długi czas, sam bym się lekko zdenerwował, szczególnie wpłacając pieniądze i nie mając odzewu.

 

Zabieram się za czytanie bo widzę skrzynkę mam pełną.

 

Do każdego poszły priorytetem. W tej chwili sprawdzę listę która wpłaciła.

 

Lookas - sprawy prywatne i pracownicze z dnia na dzień padły na łeb, długo by pisać, ale gruba i ciężka sprawa.

Do Ciebie na pewno wysłałem. Na pewno dojdzie.

 

Bardzo bym prosił aby każdy kto zamawiał odezwał się na gg w sprawie naklejek i dał znać czy doszły.

 

gg: 15963327

 

Jutro z samego rana będę dostępny na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Osobiście uważam ze nie ma co sie denerwować, Wojtek dzielnie sie za to zabrał, pracuje czasu malo a chętnych przybywa :P wiadomo jak to jednoosobowa firma działa :D ja czekałem i czekałem ale spoko to nie lancuch czy korba ze bez tego nie ma jazdy i sie człowiek wnerwia :P

 

Tak więc spokojnie panowie, każdy sie doczeka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...