Skocz do zawartości

Dąbrowa Górnicza


picasso11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pasuje z tym maratonem, praca i mecz, a mecz to świętość !

 

Mówi się trudno.

A swoją drogą to spore zainteresowanie, oby tylko pogoda dopisała, a szykuje się fajna imprezka :) Takie nieoficjalne mistrzostwa Zagłębia w jeździe na czas, bo taka nazwa by bardzie pasowała, w końcu to płaska jak stół 25 km trasa, będzie ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się trudno.

A swoją drogą to spore zainteresowanie, oby tylko pogoda dopisała, a szykuje się fajna imprezka :) Takie nieoficjalne mistrzostwa Zagłębia w jeździe na czas, bo taka nazwa by bardzie pasowała, w końcu to płaska jak stół 25 km trasa, będzie ogień :)

 

Jakoś nie widzę tego wspólnego startu 300 ludzi z jednego miejsca, gdzie za 20 metrów zaczyna się ścieżka na szerokość 2 rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Ja pierwszy raz po przeprowadzce do dąbrowy...

i tak sobie pomyślałem, czy któryś z rowerowej braci miał ocoh0tę wybrać się w najbliższą sobotę do krakowa??

 

A druga opcja: jedziemy samochodem do krakowa i z tamtąd udajem się gdzieś w polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Mod Team

Może Dąbrowianie w końcu obudzą się z zimowego snu i odezwą się na forum.

 

Jeśli ktoś miałby ochotę na wspólny wyjazd na dzisiejszą ZMK to razem z kilkoma osobami (3 - 5 jak do tej pory) zbieramy się w centrum DG, koło fontanny z Bobrem.

Następnie dojeżdżamy do Sosnowca taką grupą na ZMK.

 

Godzina zbiórki to 13:00, jeśli ktoś miałby się spóźnić proszę o kontakt na GG.

Wyruszamy zapewne około 13:30.

 

Zapraszamy do naszej grupki rowerzystów, na pewno będzie miła atmosfera, bo jak wiadomo im więcej nas tym fajniej się jedzie.

Poza tym obecne prawo pozwala nam na utworzenie peletonu, więc i na jazdę obok siebie bez łamania przepisów ruchu drogowego.

 

Pozdrawiam i zapraszam!

bogus92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

Chętnie przygarnę osobę lubiącą jeździć i zwiedzać okolice Dąbrowy Górniczej.:D

 

Jeśli masz ochotę na wspólną jazdę to zapraszam do kontaktu na GG lub mail.

 

Może w końcu uda się stworzyć w mieście jakąś grupkę osób regularnie ze sobą jeżdżących.

 

Pozdrawiam,

a chętnych do wspólnego śmigania zachęcam do pisania do mnie, a na pewno kiedyś spotkamy się na trasie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja chętnie bym się wybrał na jakieś wycieczki, soboty jedynie mam wolne. Ostatnio lubię w ciepłe noce pojechać sobie na Pogorię IV , ale jak jest ciepło :P Więc zapraszam do jazdy na prv czy tu można się zgadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no w ten weekend mamy wspaniałą pogodę :P A miało być tak pięknie:) może jakąś nocną trase? Fajnie jak będzie ciepło sobie pojechać 21-22 z centrum na Pogorie 3 potem 4 i takie kółko zrobić :P Albo ewentualnie coś ambitniejszego i w nocy pojechać zupełnie daleko kiedyś jak będzie ciepełko może Kraków, Częstochowa albo Tarnowskie Góry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie mam oświetlenia w rowerze, poza tym jakoś nocne jazdy mnie nie bawią tak jak ciebie, ale może ktoś inny się skusi.

 

Jeśli będzie ładna pogoda w przyszły weekend to można bez problemu zorganizować jakąś przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do wspólnego śmigania??

tak właśnie ja jestem chętny tak jak wyrze pisałem proponuje sie kiedyś spotkać i śmignąć gdzieś na próbę zobaczyć jak tempo styl jazdy itp a trasę proponuje aby sie wybrać blisko na dorotkę znam tam fajna trasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...