Skocz do zawartości

Dąbrowa Górnicza


picasso11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rowerową brać

 

 

Zapraszam do wspólnych przejażdżek rowerowych. Trasy, terminy i inne pozostają do ustalenia na forum.

Temat został założony z myślą o tych, którzy czasami lubią pojeździć w dobrym towarzystwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie. Jak się poznamy?? Jakie plany na jazdę?? Proponuję coś lajtowego, bo nie jestem jeszcze zaprawiony w boju i trochę przeziębiony jestem.

27.03.2010 11:00 parking na Pogorii 3 przy płytach betonowych do zejścia do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

28.03.2010 o godzinie 11.00.:thanks:

 

Może być na tych płytach, mnie poznacie po Accencie El Nino w kolorystyce czarno-czerwonej.

 

 

Trasa myślę, że jakieś tereny Pogorii III i IV.

Ja też w tym sezonie na razie marnie z jazdą.

Po tej trasie możemy jeszcze gdzieś wyskoczyć, wszystko jest kwestią dogadania.

 

Może ktoś ma jakieś inne propozycje, ja jestem otwarty?

 

Tempo myślę, że dostosujemy w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też proponuje delikatnie(brak kondycji, nadwaga itp.), jeśli mogę coś zaproponować, to pętla wokół pogorii IV, potem z piekła na starą pogorię, potem przez bagry i zamykamy pętlę przez łęknice i na plażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja jestem z Chorzowa ale za niedługo mam tam wyścig na pogorii i bardzo chętnie bym tam przyjechał i pośmigał z Wami.

 

Nie zabardzo znam te tereny więc miałbym prośbę żeby ktoś wrzucił mi na zumi miejsce gdzie się spotykacie to ja do Was podjadę jutro.

Pozdro i czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trasa będzie dobra.

Wiesz może ile to mniej więcej kilometrów?

 

Dookoła Pogorii III i IV wychodzi 22 km. Dzisiaj strasznie wiało na IV, ledwo dało się jechać, zrobiłem trzy takie kółka treningowo ale było ciężko :thumbsup:. Ja niestety jutro odpadam - plany rodzinne.

 

Hej. Ja jestem z Chorzowa ale za niedługo mam tam wyścig na pogorii i bardzo chętnie bym tam przyjechał i pośmigał z Wami.

 

 

A co to za wyścig na Pogorii się szykuje ? No chyba, że biegniesz w półmaratonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...