Skocz do zawartości

[praca]


AgataPoznan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam nadzieję, że nikogo to nie urazi, ale ośmielam się pisać w sprawie ogłoszenia rekrutacyjnego do wszystkich miłośników rowerowego szaleństwa z woj. zachodniopomorskiego i pomorskiego, gdyż aktualnie pod skrzydłami firmy będącej producentem i wyłącznym dystrybutorem na Polskę komponentów rowerowych uznanej marki, prowadzę rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Poszukuję osób, które byłyby bardzo dobrze zorientowane w szeroko rozumianej branży rowerowej,PASJONATÓW i fanatyków sportu.

 

 

Szukamy osób, które:

- posiadają min. roczne doświadczenie na tożsamym stanowisku lub w branży sportowej

- swobodnie rozmawiają z Klientem i dbają o utrzymanie długofalowej z nim relacji

- są pasjonatami sportu

- umiejętnie organizują swoją pracę i czas

- mają dużo entuzjazmu

- posiadają prawo jazdy kat. B

 

Oferujemy:

- narzędzia pracy handlowca (samochód służbowy, laptop)

- pracę dla marki o uznanej pozycji lidera

- atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne

- możliwość organizacji własnego czasu pracy

 

CV i list motywacyjny z podaniem nr ref. w tytule wiadomości prosimy kierować na:

praca.biuro10@perscoll.com.pl.

 

Prosimy o zawarcie klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). Odpowiemy na wybrane oferty.

 

Proszę także o rozpowszechnienie ogłoszenia wśród znajomych ze środowiska Rowerowców.

Jednocześnie pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

Z poważaniem

 

Agata Kaznocha

Asystent Konsultanta ds. Rekrutacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatko czemu nie podajesz nazwy tej wielkiej firmy ??? uwaga ! istnieje duże prawdopodobieństwo , że ta pani zbiera jedynie dane osobowe !!!

 

 

Nie chodzi o zbieranie danych osobowych, zapewniam, że to realne ogłoszenie. Jedynie klient naszej firmy- Personnel College z siedzibą w Poznaniu- postanowił udostępnić swoją nazwę dopiero na drugim etapie rekrutacji i takie jest jego prawo, a zatem ja jestem zobowiązana tego przestrzegać. Osoby zaproszone na spotkanie z pracodawcą oczywiście będą już znały firmę.

Zresztą oczywiście nikogo nie zmuszam do wysyłania swoich danych. Zachęcam jedynie osoby rzeczywiście zainteresowane tego rodzaju pracą. Dodam tylko, że nie jest to pierwsze stanowisko, na jakie rekrutujemy do tej firmy i z całym przekonaniem mogę polecić tego pracodawcę.

 

Ach, dobrze,że Ktoś mnie upomniał, przeoczyłam brak numeru referencyjnego w ogłoszeniu- PHS/03

 

Pozdrawiam

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...