Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sadzę. Rok temu były szosówki (chyba w Niemczech) i to całkiem fajne. Na pl.rec.rowery trwała dyskusja kiedy będą w Polsce... Nie ma i nie było.

 

Tak myślałem. W Holandii 400EUR to połowa ceny podobnie wyposażonego "holendra". W Polsce rower miejski za 1500zl robi zupełnie inne wrażenie.

A te szosówki były w Holandii jakieś 2 miesiące temu. Robiły dobre wrażenie. Sam macałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w polsce jest zawsze wtedy kiedy jest w niemczech ?

W przypadku tej oferty w Polsce od 26 sierpnia, dziś gazetkę ze sklepu wziąłem. Na stronie Lidla nie znalazłem.

Kaski, lampki, pompka, zamknięcie, koszulki i damskie kurtki, skarpetki, i rękawiczki, wyglądają na jakieś jesienne, za 20zł to może i ja się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wkladka bedzie taka sama jak z oferty wiosennej, to w krotkich spodniach ta wkladka to jest wielka LIPA, ale lepsza taka niz zadna. Porownuje do Nalinii w tym momencie.

 

Koszulki z kolekcji wiosennej byly super (niestety ma tylko moja dziewczyna bo nie udalo mi sie wyrwac)

 

Kurtka meska jest dobra, swietnie chroni od deszczu acz nie oddycha. Troche za krotki przedluzany tyl. O dziwo DAMSKA kurtka nie miala przedluzanego tyłu i byla z troche innego materialu.

 

Kaski maja byc te same co byly? Bo zostanawiam sie czy kupic dzieciom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na spodnie od strony funkcjonalnej: miałem podobne z odpinanymi nogawkami. Niestety: po odpięciu nogawek - jako krótkie - porażka. Relatywnie sztywne zamki błyskawiczne na końcach tych części nogawek z dużymi oporami przesuwały się po przedniej części ud, powodując pewien dyskomfort (a nawet nieco utrudniając pedałowanie) w momencie, gdy kolano szło do góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad zakupem długich spodni i okularów ;)

 

Wiem, że okulary kupię na pewno ale czy spodnie opłaca się kupować ?

 

Proszę o poradę:)

 

A gdzie są spodnie i okulary w ofercie? Na stronie nie ma. Czyżby w gazetce papierowej było więcej zaprezentowanych produktów?

Link do polskiego lidla tutaj: http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-A90E0750-F60ACB30/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=12406, na niemieckiej rzeczywiście sporo więcej, nawet stojak serwisowy mają http://www.lidl.de/cps/rde/xchg//SID-36EB4F67-635C37CD/lidl_de/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=16077&idcheck=true&ar2=&id=6131&country=DE&zipcode=47053&city=Duisburg&district=Hochfeld&street=Br%C3%BCckenstra%C3%9Fe+60&ar=13&nf=True (aby zobaczyć podać trzeba kod pocztowy, np 47053).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki absolutnie nie kupujcie, po jakimś czasie uszczelki puszczają i nadaje się do wyrzucenia (próbowałem kleić silikonem - nie dało rady).

Lampki rowerowe o niebo lepsze znajdziecie na allegro i to w lepszej cenie, np: http://allegro.pl/item1182427322_00002_lampki_rowerowe_przod_10led_tyl_9led.html (w sumie 19 diod).

 

Na koszulkę może się skuszę, zdam relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mój gust te spodnie będą lepsze od oferty spodni z odpinanymi nogawkami w Lidlu niemieckim. Nie rozumiem, dlaczego lajkry z pampersem chcesz zakładać na wierzch? Zdecydowanie pod spód. Te spodnie można wykorzystać także w "sezonie", gdy wyjazd jest wczesnym, zimnym rankiem, ale w dzień robi się na tyle ciepło, że można je zdjąć i jechać w lajkrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...