Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

A kto komukolwiek każe cokolwiek kupować w lidlu?

Każdy bierze sam za siebie odpowiedzialność,

może mieć meta za 399 złociszy lub kask z lidla za 39.90

sprawa indywidualna,

często zależna od zasobności portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat jest o Lidlu ale myślę, że o Tesco też mogę napisać. Dzisiaj widziałem fantastyczne rowerki za 250 złociszy. Wyglądają całkiem przyzwoicie. Jakość na pewno nie odbiega od tych 10 razy droższych bo przecież "taka siec nie ryzykowalaby ew. procesow i odszkodowań... nie ten kapitał" :D

Sorki ale czytając o tej super jakości to nie mogłem się powstrzymać :D

bardzo to upszaszczasz

 

Rower to zespol podzespolow skladanych do kupy, a okulary to jeden konkretny przedmiot....

 

Pokaz mi na tych rowerach z tesco jakis atest, albo naklejke "B". Wiec jak Ci sie sztyca zlamie i wbije to nie mozesz miec roszczen.

 

Znow bedziemy walkowac temat analogiczny do kaskow? czy to faktycznie sa te same co za 300zl tylko z innymi naklejkami, czy nie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nabyłem kask z Lidla właśnie po przecenie za 30zł :icon_wink: , dodatkowo zainwestowałem w torbę na kierownice - fajna sprawa i tylko 22 zł, na allegro się pojawiły już za 40zł te same i w dodatku zdjęcie na bezczela z gazetki promocyjnej Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem te okularki i tak na pierwszy rzut oka to wyglądają tak jakby były z produkcji Rudy Projekt. Przyglądając się im bliżej to widać że jest to "plastik". Szkło minimalnie powiększa za to obraz jest czysty. Wyprofilowane są ok - nie spadają z nosa. Wg mnie okularki za 10 zł z Lidla mogą być.

 

Ps. Widział jeszcze kto kaski gdzieś w Wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, byłem dwa tygodnie temu w Lidlu (w Krakowie) i żadnej oferty rowerowej nie uświadczyłem. Źle trafiłem (nie było już nic) czy nie w każdym Lidlu to mają?

Mają raczej w każdym, ale się spóźniłeś. Oferty są sezonowe, zwykle rzeczy jak się nie sprzedadzą po tygodniu czy dwóch zostają przecenione. Rzeczy najbardziej atrakcyjne znikają czasem jeszcze w tym samym dniu, a bywa i tak, że już chwilę po otwarciu sklepu ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kasku to rewelacja w porownaniu do Bella Stryker'a 130zl (K****) ktorego kiedys musialem na gwalt kupic przed wyscigiem.

 

A wiec po kolei roznice miedzy nimi:

+ Duzo lepsze wentylowanie

+ Duzo wiekszy zakres regulacji paskow/obejm i pokretla

+ farba luminoCOSTAM z tylu kasku

+ cena

 

- Gorszy mniejszy daszek, mam wrazenie ze jest kompletnie zbedny w takiej formie

- Mnie to nie odpowiada a mianowicie to ze kask jest plaski, a glowe trzyma na regulowanych obejmach. Tutaj stryker przylega idealnie styropianem zachodzac bardziej na boki i uszy. Kompletnie osobista uwaga.

 

Moim zdaniem to ten kask 'cratoni' w tej cenie to rewelacja. Kupiony dla dziewczyny.

 

Dalej - Rekawiczki

Dosc mocno sie rozciagnely, mam nadzieje ze po praniu troche sie skurcza.

Na chlodne zimne deszczowe dni to nie jest to, troche zimno i mocno nasiakaja woda. W cieplejsze dni nie jest z kolei goraco.

Efekt gumowych rekawiczek minal i jest przyjemnie.

Dobrze trzymaja sie gripow.

 

Okulary - u mnie w Lidlu byla 1 para sportowych otwartych okularow, na szczescie z najjasniejszymi szklami.

Pochmurne i ciemniejsze dni jest ok, na noc przez to ze jednak nie sa biale jest ciemno.

Na razie nie udalo mi sie ich porysowac (Wow!)

Dobrze widac poza centralnym polem widzenia, dobrze sie ukladaja, nie spadaja na moim byle jakim malym łbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kask super się prezentuje. Namówiłem na niego kumpla, dorwał go jeszcze taniej, bo po tej przecenie resztek parę tyg. po wejściu kolekcji rowerowej.

Oczywiście trzeba jeszcze dodać, że design, kształty i liczba otworów jak za kask za ok 50 zł to rewelacja. Większość za 100 zeta nie może się tym pochwalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekawiczki "bezpalcowe" po 700km i niecalych 2 mies porwaly sie.

 

Te palczaste z 2giej oferty super... tylko nie powiem jak z wytrzymaloscia bo zgubilem :)

 

okulary, za 9,90 tez rewelacja. Moze design niezbyt wyszukany, ale soczewki daja ostry obraz, oprawki niezle przylegaja. Wybralem srebrne, z jasniejszymi niebieskimi soczewkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zachęcony dobrą jakością skarpetek/kasku Lidl'owego wybralem się dziś do sklepu po "Szorty Rowerowe" z aktualnej oferty, wziąłem ostatnią pare XL tych granatowych. Wg tego co było na metce obwód w pasie się zgadza, ale strasznie ciasne na tyłku są. Czy ktoś z Was miał okazje 'zwracać' coś do Lidl'a? (pytam bo nawet nie wiem czy jest taka możliwość).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paviarotti - byłem w obu Lidlach w Krakowie i tym na Okulickiego i tym na Kocmyrzowskiej w dzień kiedy weszła ta oferta rowerowa i prawie nic tam nie było. Albo ludzie już wykupili albo w ogóle nie mieli. Były tylko rękawiczki ze 3 pary, skarpety i koszulki - kasków w ogóle nie widziałem, żadnych kurtek, kamizelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czytajac wasze wypowiedzi zdecydowalem sie na kask :036: do tej pory jezdzilem bez, ale bezpieczenstwo za 29zl(zeszli z ceny :) najpierw bylo 49,99, pozniej 39,99 a teraz jest 29,99) to naprawde niewiele, a łeb może ocalić :) od niedawna jeżdzę intensywniej i mysle ze dokonałem dobrego zakupu & wyboru.

szkoda ze nie było już odzieży rowerowej, bo ostatnio jak pojechalem ubrany "normalnie" to caly mokry wrocilem :E

 

dla ludzi którzy sie wahają co do zakupu kasku - polecam! w sumie nie wiem, jak się noszą inne kaski, jak wygladają i czy mają jakies dodatkowe bajery ale ten jest fajniuchny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te lakry z "pampersem" z długimi nogawkami, Crivit, 30 zł - i jestem z nich b. zadowolony. Wziąłem też kurtkę przecideszczową. Śmiesznie to wyglądało, bo Lidl to żadna galeria handlowa, a chłopy przymierzały i przypasowywały cichy jak na jarmarku.

 

Fajnie mieć kosmiczne rajty mega marek, ale wydaje mi się, że czasami ktoś łoi niezłą kasę na rzeczach, które nie są aż tyle warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sam się zastanawiam... Mam dobre okulary przeciwsłoneczne, ale ze szkłami niewymiennymi. Nie nadają się do wieczornych czy nocnych wypadów, a nie chcę topić kasy w drugą parę, więc taka taniocha ze szkłami bezbarwnymi w komplecie może być dobrym pomysłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...