Skocz do zawartości

[serwis] zarobki mechanika rowerowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się rozeznać w temacie mechanika rowerowego, jakie ewentualnie mógłby mieć wymagania finansowe za pracę w takim serwisie, załóżmy 10 - 18 pon - pt sob 10 - 14

Jeżeli jest ktoś chętny do dyskusji to proszę na mail piotrradom@wp.pl

Jeżeli ktoś zna stawki godzinowe to również proszę o info (myślę na otwarciem tego typu serwisu). Sam trochę się znam ale chyba nie aż tak profesjonalnie. Chodzi mi o kogoś kto trochę się wczuje w temat a nie tylko odwali swoje (jeżeli chodzi o pracę) Dodatkowo jakieś tam części rowerowe , może komis rowerowy lub tym podobne. I jakiego typu sprzętu brakuje w Radomiu i czy droższy sprzęt będzie miał wzięcie, może trochę sprzętu i rowerów do downhillu ? Ewentualnie jakich firm brakuje w Radomiu a byłoby zapotrzebowanie ?

Takie właśnie myśli chodzą mi ostatnio po tej główce :icon_wink:)

Dzięki z góry wszystkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu tyle co w normalnym sklepie ;)

 

Co do typu rowerów, to zorientuj się co jest modne w okolicy :P Najwięcej będzie oczywiście xc i rowerów użytkowych, ogarnij czy w okolicy jest jakiś większy skate park, tor do 4x, dirtu itp.

Nie ma zbytniego sensu zawalać sklepu częściami np. do streetu, jeśli nie ma w tym regionie takich rowerzystów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...