Skocz do zawartości

[Wstyd] bracia Szczepaniakowie.


Rekomendowane odpowiedzi

a tam wstyd, norma ;) ewenementem i zdecydowana mniejszoscia sa ci, ktorzy sie nie wspomagaja, wymienieni powyzej sa tylko frajerami, bo dali sie zlapac, ot tyle

Dlatego też wstyd. Jak już coś robisz to rób porzadnie, tak to zostanie smród na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd - tak można powiedzieć teraz o całym kolarstwie :)

 

Co do Szczepaniaków - jeśli to rzeczywiście jest prawda, to mi się zrobiło trochę głupio, bo naprawdę cieszyłem się z ich sukcesu

a to że wyszło to na jaw to dobrze, za swoje błędy trzeba płacić i takie akcje może chociaż w najmniejszym stopniu przyczynią sie do

"końca" dopingu. Chociaż i tak tego zatrzymać już się raczej nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jak przeglądałem artykuł w MR, sesje zdjęciowe, wywiady, nagrody, gratulacje cuda niewidy to aż mi się cofało - na myśl że jedn z nich już miał 2 lata dyskwalifikacji za testosteron a drugiemu odebrali medal za bodaj stosowanie leków na astmę - w obu przypadkach przy 1 miejscach na mistrzostwach polski o ile mnie pamięć nie myli.

Nie dalej jak dzień później ta informacja. Wg mnie maja za swoje bo należało im się. Zbierać laury oszustwem, bucowatością i cwaniactwem? Wstyd, żałość i brak honoru. Oni nawet nie mają pojęcia jaką krzywdę zrobili polskiemu kolarstwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No starszemu z braci właśnie grozi dożywotnia dyskwalifikacja i słusznie. Tylko teraz to w gazetach powinni dostać artykuł na miarę tych pierwszych.. tylko że w kajdankach i eskorcie hehe. Bo nie wiem czy wiecie ale w niektórych krajach (bodaj francji czy włoszech) doping to przestępstwo za które można normalnie iść siedzieć. Po takiej wpadce do twoich drzwi puka policja i trzepią chatę jak za posiadanie narkotyków.

A potem ludzie mówią: a w tym kolarstwie to tylko doping sie liczy.. a to kolarstwo to nie sport bo tam tylko ćpają i w dodatku nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wczoraj przejrzałem MR i miło mi się zrobiło, że panowie przytarli nosa Belgom i pokazali, że nasi też konkretnie jeżdżą.

 

Teraz czytam forum i czuję się jak po walce (?) Gołoty z Tysonem. Szkoda słów.

 

P.S. Ćpać i nie dać się złapać to żadna sztuka. Sztuką jest nie ćpać i wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wsytd, porażka polskiego kolarstwa, to nie ma prawa sie zdarzyć, dożywotnia dyskwalifikacja - jedynym prawdziwym straszakiem dla nieuczciwie wspomagających sie , tez czytałem MR i sie cieszyła ze Polak tez potrafi..., no ale chyba nie bardzo, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dokładnie, folder "Szczepaniakowie": CTRL+A + DELETE a potem "opróżnij kosz".

Teraz Konwa dostanie 3 miejsce.. A jemu badan nie robili - "astmatyk" zakichany.

Eh sport schodzi na psy.. Co to za satysfakcja wygrać oszustwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie sport i pieniądze tam jest doping. Kto myśli że może być inaczej - jest głupi. Sport to biznes, czas reklamowy, sponsorzy, super oglądalność w telewizji. To normalna praca dla ludzi którzy z tego żyją.

Ja bym zalegalizował wszystkie dopalacze - i tak wiadomo że sportowcy biorą, instytucje które z tym walczą stwarząją fikcję, bo przecież też z czegoś muszą żyć :icon_wink:

Przecież wy też wcinacie proteiny, carbosnacki, żele przed, w trakcie i po wysiłku, musli uzdatniane :thumbsup: to jest natura?

kasa kasa kasa kasa.... i jeszcze raz kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałeś stary po bandzie, zgodze się z tobą w kwesti tego że większość bierze i że to jest ich praca dlatego to robią, ale poźniej coś ci sie pomiesząło, porównując ludzi biorących żel energetyczny do ludzi którzy biorą sterydy, po prostu obrażasz innych... druga kwestia że ludzie z tego forum nie biorą odżywek fla kasy :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobo, widziałeś mistrzostwa lekkoatletyczne ( chyba w Berlinie ), jak babo-chłop wygrał bieg na 800 m ? to pomysl co bedzie jak zalegalizuja wszystkie dopalacze łącznie z ingerencja w genetykę. :icon_wink: nikogo juz nie bedą obowiazywały żadne granice.. . :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że biorą wszyscy w zawodowym sporcie to fakt, łapią tylko tych którzy nie "wyczyszczą" organizmu na zawody, bracia mają kiepskiego lekarza

 

natomisast tez niemożna pozwolić na całkowitą liberalizacje dopingu bo dojdzie do tego że średnia życia zawodnika będzie 20-25 lat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Eh a gdzie etyka? Gdzie podstawowa idea sportu się pytam?

Proteinki, żele, izotoniki to co innego niż leki przeznaczone dla zwierząt, dla anemików, diabetyków czy dla astmatyków..

Może nie wszyscy wiedza ale po EPO ma się tak "gęstą krew" że można kopnąć w kalendarz śpiąc. Serce Ci zwalnia do 30hr/min.. 20.. 15.. 10.. 5.. zgon.. we śnie. NA TDF jeden z dziennikarzy opisywał jak spacerując po hotelu o 3 w nocy słyszał tylko szum trenażerów - kolarze wstawali aby pobudzić tętno, żeby im serce w nocy nie stanęło. To ma być sport?

Albo popularne leki na astmę, przecież po tym jest prosta droga do rozedmy płuc i innych chorób układu oddechowo krążeniowego. Czy doping insuliną - prosa droga do cukrzycy czyli wyrok na całe życie. To ma być standard i codzienność?

Robienie z ludzi maszynek do pobijania kolejnych rekordów?

Sory.. ale dla czegoś takiego mówię NIE.

Ścigam się już trochę lat.. nigdy ni do głowy nie przyszło aby robić sobie taką krzywdę nawet jeśli bym w życiu miał ni razu nic nie wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie sport i pieniądze tam jest doping. Kto myśli że może być inaczej - jest głupi. Sport to biznes, czas reklamowy, sponsorzy, super oglądalność w telewizji. To normalna praca dla ludzi którzy z tego żyją.

Ja bym zalegalizował wszystkie dopalacze - i tak wiadomo że sportowcy biorą, instytucje które z tym walczą stwarząją fikcję, bo przecież też z czegoś muszą żyć :(

Przecież wy też wcinacie proteiny, carbosnacki, żele przed, w trakcie i po wysiłku, musli uzdatniane :) to jest natura?

kasa kasa kasa kasa.... i jeszcze raz kasa.

Nie da się nie zgodzić. Czystego sportu już nie ma, nie było i najpewniej już nie będzie.

 

Piszecie że hańba? Bo dali się złapać. Zaszkodzi polskiemu kolarstwu? Ogrom wpadek Włochów i Hiszpanów nie specjalnie się odbił. Po ostatniej operacji Puerto mówiło się nawet głośno o końcu kolarstwa, a to trzyma się całkiem dobrze.

 

Z kolarstwem już zawsze będą się wiązały tego typu afery, jest sportem najbardziej rygorystycznym pod tym względem.

 

Maniak, fajnie że nie bierzesz. Ale bez środków dopingowych tak naprawdę nie ma się szans na zaistnienie w tym sporcie.

 

A jeśli idzie o sprawy zdrowotne, sport na poziomie wyczynowym nigdy nie był i nie będzie zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...