Skocz do zawartości

[kobiety] Na rowerkach ;) - Foty


Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam Maje... :P:P:P jest poprostu Boska.... ah... :):D:D

 

Opowiem wam cos...

 

Kilka lat temu bodajze z 4lata Moj wujek aktualnie zapalony biker wybral sie ze swoja rodzinka do Chorwacji

Tam zamieszkali w jakims hotelu. Gdy wujek poszedl do recepcji zauwazyl dwie dziewczyny ktore siedzialy tam i czekaly na wyjazd. Dziewczyny byly polkami i zeby nie siedzialy w recepcji zaprosil je do siebie.

Siedli sobie wszyscy razem na balkonie i tak gadali sobie. Dziewczyny opowiadaly ze nudzilo sie itd.

wujaszek wtedy powiedzial ze mogly wziasc rowery i pojezdzic.. One na to ze przyjechaly wlasnie odpoczac od roweru.... Wkoncu wieczorem dziewczyny pojechaly. Wujek jak wrucil do polski ogladal tv i stwierdzil ze zna Panienke z timu Lotto. Okazalo sie ze te dziewczyny byly z timu. A najleprze ze jedna z nich to była Maja. :)

 

Szkoda ze wczesniej sie nie zorientowal......

 

 

 

 

Czekajcie bo wlasnie sie zastanawiam czy to byla Maja czy moze Pani Anna Szafraniec... W kazdym razie kturas z tych przemilych Pań :)

 

Jak spodkam sie z wujem to dopytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Maje... :P:P:P jest poprostu Boska.... ah... :P:):D

 

Opowiem wam cos...

 

wrucil najleprze kturas spodkam

 

To tylko kilka, i ie pierwszy raz - qrfa, nie mogę - błagam - zanim wstawisz tu swój tekst, przeleć go edytorem, który błędy sprawdzi. Ja wiem, że może masz milion wad wrodzonych i nie neguję tego, ale przez szacunek dla tych, co czytają postaraj się choć trochę, a zostanie to docenione. pozdro

 

P.S. Wiem kochani Modzi i Admini, że mieliśmy nie pisać o błędach i nie nabijać liczników, ale :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat owszem ciekawy, dlatego polecam przejrzeć go od początku icon_idea.gif Ta panienka pojawia się już po raz kolejny.

 

Najwyrazniej fotka musiala byc w ktoryms z wielomegabajtowych pakietow, bo zanim cos napisalem, przejrzalem caly temat.

Jednak popelnilem blad, nie sciagajac wszystkiego. Wobec tego przepraszam. Chcialem dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...