Skocz do zawartości

[inne] Jak zamontować telefon?


Poczwar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wg mnie najlepsze miejsce na kamere (zwłaszcza płaską jak telefon) jest albo na głowie albo na klatce piersiowej. W tym drugim przypadku trzeba tylko troche pokombinować żeby trzymał się pod odpowiednim kątem, ale jak się uda to widok kokpitu na filmikach sporo dodaje. Nagrania z kamerą przymocowaną do główki czy kierownicy są nijakie :) Niestety ogólnie takie kamerki mają za mały kąt żeby obejmowały kierownicę, horyzont i dawały jako takie poczucie prędkości. Na allegro są tanie konwertery szerokokątne, można by z nimi popróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł Koen'a, sam z resztą tak nagrywałem. Dałem mojego LGgt505 na smycz którą to lekko skróciłem by telefon znajdował się tak by widział kierownice no i podkleiłem taśmą z obydwu stron by nie latał na boki. Tylko nie może to być podklejone na koszulce XXL bo wiadomo co wtedy. Może niedługo jak będę miał czas to wrzucę fotkę jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja zapakowałem telefon do pogrowca i tasma izolacyjna przykleiłem do rury podsiodłowej okolo 10 cm pod górnym spawem, obiektyw oczywiscie w przód, zalezy jaki masz telefon i gdzie jest obiektw, ja mam nokie 5610 i obiektyw mam "na skraju" obudowy wiec telefon przykleiłem symetrycznie do ramy i nic nie zasłaniało,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...