Skocz do zawartości

[targi] targi rowerowe w Warszawie, 26-28 lutego


migajos

Czy przybędziesz na tegoroczne targi?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyb?dziesz na tegoroczne targi?

    • Tak na 3 dni
      0
    • Tak na 2 dni
    • Tak ale na 1 dzie?
    • Niestety nie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez byłem na targach, i jechałem tam z założenia żeby upatrzyć jakieś okularki ;) No i zakupiłem firmy r2, spory wybór mieli i niskie ceny bo oksy na wypasie z 3 wymiennymi szkiełkami wentylowanymi kosztowały 99zl ?? Ogólnie targi powiem tak spoko, mało drobnych rzeczy żeby po oglądać jak i rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, ja jestem zadowolony. Przynajmniej mam teraz odnośnik do targów na przyszły rok.

Rzeczywiście brakowało kilku pewniaków, jak można sądzić. Chociaż przynajmniej gotowe rowery były obute w nowości (10 rzędowy Sram, i reszta gratów XX).

 

Zobaczymy jak będzie za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Allegro znalazłem katalogi rozdawane na targach, Spec, Scott, itp :thumbsup:. Czego to ludzie nie sprzedadzą dla paru groszy. Najśmieszniejsze, że ktoś to kupuje :P

 

hahaha jak to przeczytałem to z krzesła spadłem. dokładnie jest tak jak w powyższych postach przecież można ściągnąć w PDFie ja nie wiem może jeszcze ulotki, naklejki a może picie do degustacji przez windstop będą ludzie sprzedawali :P .PS byłem na targach było ok choć w niektórych mniejscach ciasno i nie dało się robić zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytam to lekki niewypał ;) Ja w Warszawie jeszcze nie byłem na targach, ale 2x byłem w Brnie i to są według mnie prawdziwe targi rowerowe...Ogromny asortyment, duża większość marek, jest po prostu na czym zawiesić oko. Więc jeśli zamierzacie się wybrać w przyszłym roku to polecam wybrać się do Brna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości ile kosztował wstępn na te targi? Bo w Brnie wychodzi bodajże ~10zł. Ale to jest wstępn na całe targi gdzie też wystawiają się różne, różniste sporty tj. narciarstwo, bieganie, fitness itp. A można nawet zobaczyć przyczepy kempingowe (świetne), yachty itp. Masa ciekawych rzeczy. Jak rano wejdziecie to wieczorem wyjdziecie z wielkimi oczami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym roku, byłem i w tym ;) Niestety w tym roku pomimo, że targi powierzchniowo były 40% wieksze to się zawiodłem.

Stoiska jakoś tak mało przygotowane. Spec, Giant pokazał po 3 rowery na wystawie straszna lipa w tamtym roku bylo o niebo lepiej jezeli chodzi niektore firmy i ich wystawy. Ogólnie targi bez szału ale tragedii tez nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...