Skocz do zawartości

[targi] targi rowerowe w Warszawie, 26-28 lutego


migajos

Czy przybędziesz na tegoroczne targi?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przyb?dziesz na tegoroczne targi?

    • Tak na 3 dni
      0
    • Tak na 2 dni
    • Tak ale na 1 dzie?
    • Niestety nie


Rekomendowane odpowiedzi

26-28 lutego w Warszawie odbędą się kolejne targi "Rowery". Organizator zapowiada zwiększenie powierzchni wystawowej aż o 40% w porównaniu z zeszłym rokiem! Impreza też się wydłuży z 2 do 3 dni. Pokażą się najlepsze światowe marki. Zapowiada się sporo atrakcji. Bilety są tańsze niż w zeszłym roku. Jest możliwość zniżki po zarejestrowaniu się w specjalnej grupie na Gronie, Naszej-Klasie albo Facebooku! Więcej info na www.targirowery.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premier2 - nie tyle z Łódzkiego co z samej łodzi :laugh: Wprawdzie nie chce mi się samemu jechać na tak małą imprezę ale jeżeli ktoś będzie się jeszcze wybierał to chętnie się przyłącze. Ostatnio nosa poza Łódź nie wystawiam więc wycieczka mi się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc info odnosnie biletow.

 

1 Bilet wazny jest na:

a) 3 dni

b.) 1 dzien, albo lepiej -

c) NA 1 WEJSCIE,

 

Pytam bo niektore imprezy maja taki wlasnie p@!#!@# system wejsc i oplat, ze mnie trafia, ze jak wyjde to musze placic ponownie.

 

Browar? Trzeba zimowka przyjechac na targi, a nie pic ;)

 

PS. Jesli opcja a) to jak ktos zamierza przyjsc tylko na 1 dzien lub drugi dajcie znac, przydalby sie drugi bilet to zabiore druga połowke (nie, nie ta %.) aby ciuchy i kask jej dobrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie :)

Takie podejscie do targow swietnie zniecheca, bede wiec musial wybrac sie na targi z laptopem aby ogarnac ceny i nie zostac jednym slowem wy*****

 

Polecam! Rok temu wierzyłem, że uda mi się kupić tanio licznik na stoisku sigmy - niestety ceny były takie, że na allegro ciężko znaleźć wyższą. Zapytałem wprost wystawców - po co ta szopka? Słyszałem jednak, że można coś trafić taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku poraz pierwszy wybieram się na targi, co prawda nie licze na jakieś kosmiczne przeceny, bo "takie rzeczy tylko w Erze" ale mam nadzieję zobaczyć ciekawe rozwiązania i pogadać z ludzmi którzy dłużej w tym siedzą. Mam nadzieję że nie zawiedzie mnie ta impreza, a jak się coś trafi e dobrej cenie to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...