Skocz do zawartości

[lokalizator] Jak odnaleźć skradziony rower?


piotrulek84

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy mnie moderator nie ukarze za pseudo-reklamę. aukcja jest: TUTAJ. Jak ktoś zakupi i przetestuje, to niech da znać jak działa :)

Moderator na pewno odróżni informację od reklamy...

A co do urządzenia, to jest to tylko lokalizacja GSM, zależy od gęstości nadajników. Jeżeli działa na tej samej zasadzie co usługi lokalizacyjne u operatorów, to niedokładność w terenie niezabudowanym może dochodzić nawet do kilku kilometrów. W mieście będzie lepiej. Z drugiej strony, dobre i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa na tej samej zasadzie co usługi lokalizacyjne u operatorów, to niedokładność w terenie niezabudowanym może dochodzić nawet do kilku kilometrów. W mieście będzie lepiej. Z drugiej strony, dobre i to...

 

Sprzedający twierdzi, że lokalizuje do 10 metrów. Trzeba wcześniej wysłać jakiegoś SMSa (nie działa w Play) i po tym smsie masz włączoną lokalizację. Taką kartę sim wkładasz do lokalizatora i wio.

 

A patrzcie na to

 

KLIK

 

Czyżby lokalizator GPS doskonały? Tylko ta cena? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej aukcji jest napisane "Prezentowane urządzenie ma nieograniczony zasięg - ściany mieszkań czy ukształtowanie terenu nie wpływają negatywnie na jakość odbioru" co w przypadku GSM jest kompletnym idiotyzmem. Ja bym tego lokalizatora w ogóle nie brał pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby ktos zrobil w Polsce taka lampke tylna i to jeszcze z napisem jakims znanym (cateye) czy cokolwiek, a w srodku bylaby bateryjka jedna, a zamiast drugiej bylby lokalizator, byloby to nieglupie i schodziloby jak swieze buleczki.

 

A poza tym dobrze by bylo, jakby zrobili cos takiego, zeby bylo mniejsze, ale za to lokalizowalo max do 50km, wtedy byloby tez spoko, bo zanim rower wyjedzie 50km (a czesto jest w naszym miescie jeszcze przez pare dni) mielibysmy czas, zeby zapukac do takiego delikwetna z Policyjna obstawą.

 

Temat ciekawy i jak tylko sie cos takiego pojawi, to od razu wciagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na wszystko znajdzie się sposób .Ja wchodze do sklepu z rowerem na plecach jak ktoś się burzy proszę z kierownikiem i załatwiam sprawę, często taki sklep przeinacza się w tzw. sklep przyjazny rowerom :)

a jak nie - traci klienta :D

Edytowane przez sPiDy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...