Skocz do zawartości

Giant-the best bikes Club :P


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZharVizjerei
A jaki to dokladnie model NRSa ?? Kiedys chcialem kupic ale zdecydowalem sie na XtC2 2004 i jestem zadowolony na maxa mimo ze w moim amorku byly wady fabryczne RS Duke XC AIR ale wszystko wymienili i jest super.

 

Hm, cos nie za bardzo umiem jeszcze poruszać sie po opcjach FORUM. Mój NRS to Composit 2 ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin
Kiedys chcialem kupic ale zdecydowalem sie na XtC2 2004 i jestem zadowolony na maxa mimo

Tylko dlatego ze nie jeździles na modelu 2003 :) .

Kumpel ma i jedyne z czego się cieszy w tym rowerze to amor :), a reszte by wolał 2003...

Szczerze to też jeździłem na tym i wrażenia takie dziwne. Brak pewności co do hamulców itp pierdoły :D.

 

XtC NRS... - NRS to też xtc :) tyle że zamiast SE jest NRS :D. Cała nazwa np : Giant XtC NRS 1, albo Giant XtC SE 1 - wersja HT :wink:

 

Czekamy na kogoś z serii :twisted: VT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZharVizjerei

Witam ALL!

 

Myślę, że teraz spokojnie można cenę VT3 "wynegocjowac w dół". W końcu to jest prawie koniec sezonu. Ja tak zrobiłem z moim NRS'kiem i dostałem rabat ...

 

3majcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chcialem kupic ale zdecydowalem sie na XtC2 2004 i jestem zadowolony na maxa mimo

Tylko dlatego ze nie jeździles na modelu 2003 :) .

Kumpel ma i jedyne z czego się cieszy w tym rowerze to amor :D, a reszte by wolał 2003...

Szczerze to też jeździłem na tym i wrażenia takie dziwne. Brak pewności co do hamulców itp pierdoły :D.

 

XtC NRS... - NRS to też xtc :) tyle że zamiast SE jest NRS :D. Cała nazwa np : Giant XtC NRS 1, albo Giant XtC SE 1 - wersja HT :wink:

 

Czekamy na kogoś z serii :twisted: VT

 

Tez chcialem XtC2 z 2003 ale niestety w salonie juz nie bylo. Byl koles z Sopotu ktory chcial sprzedac za 50% ceny pijechalem zobaczyc to az lezka poleciala jak zobaczylem jak koles dobil ten rowerek :) gorna rora ramy wgnieciona przednie kolo mialo cos z piasta tarcza wygieta i cos z systemem hydraulicznym.

 

To co mam teraz w rowerku to na razie jeszcze dziala ale z czasem bede wymienial wiec wiele z tego nie zostanie. a co do hamulcow to jednak sie przekonalem i nie zawiodly mnie w trudnych sytuacjach. A amorek rzeczywiscie fajny ale ja mialem pecha :) mialem z wada.

 

Male pytanko. Czy w polsce jest serwis RS ?? bo jak dalem amorek do reklamacji to wrocil z naklejka POWERED BY SRAM. Czyzby Sram serwisowal amorki RSa ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...