Skocz do zawartości

[xc] AZS MTB Cup


Sol

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar akademicki więc AZSu. Legitka zapewne będzie potrzebna tak jak na AMP.

Szkoda, że tak po całej Polsce rozsiane te wyścigi no ale chyba będzie trzeba się wybrać :D

 

Przeczytałem właśnie artykuł, który podałeś i teraz sobie myślę, że może jednak będą to wyścigi dla wszystkich? Fajnie by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczelnie nie mają kasy na zasponsorowanie wyjazdów swoim AZS-om na cały cykl aby obsada była podobna jak na AMP - tak, że muszą to być zawody otwarte z klasyfikacją dla AZS-ów tak samo jak puchar AZS w maratonach był/jest u Grabka (organizator pucharu ten sam).

 

Na AMP miałeś 100 ludzi którzy się ścigają na co dzień (niekoniecznie w xc) i 200 z łapanki :icon_wink:

 

Wymagania standardowe : legitka AZS + zgłoszenie z uczelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

AMPy będą w Urszulinie (to koło Lublina).

 

A cykl zawodów AZS MTB Cup będzie otwarty dla wszystkich, tylko klasyfikacja będzie akademicka. I studenci nie będą płacili startowego.

Imprezy zostały wpisane do kalendarza PZKol i trener Piątek powiedział że na którąś z imprez przyjadą z reprezentacją by potrenować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do pierwszych zawodów już niecałe dwa tygodnie.

Wybiera się ktoś ?

 

Jak wygląda trasa ?

 

Ja się wybieram ale nie wiem jak wygląda trasa bo w Warszawie to nawet nigdy nie byłem. Nigdy nie było tam po co jeździć, teraz jest wyścig to i okazja jest aby odwiedzić stolicę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam często jeżdżę,tak turystycznie i treningowo.Trasa powinna byc twarda,sporo żwiru.Podjazdy bedą podejrzewam prowadziły na wały ,które są pozostałościami fortyfikacji.Jeśli tak (a tak mi wygląda z mapki)to będą krótkie i czasami strome.To samo zjazdy,trzeba uważać na wyrobione rynny w ziemi(tam czasami potrafi być piaszczyście).Dla osób z doświadczeniem nie powinno byc żadnych problemów.Na odcinkach przy kanałku może być wąsko i kłopot z wyprzedzaniem.Postaram sie podjechac tam i bardziej szczegółowo skonfrontowac miejsce z mapką zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie spokojnie mozna na oponach z niezbyt agresywnym bieżnikiem,ale zastrzegam ze nie jestem żadnym fachowcem w tych sprawach.W kazdym razie odkąd tam jeżdżę błota nie widziałem.Zwirowe zjazdy i podjazdy przy kanale mogą byc podczas deszczu śliskie.Mój kolega zjeżdżał z tych wałow na semi slickach i dawał spokojnie radę,choc parę razy trzeba na pewno przy zjazdach zsunąć du... za siodełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie do Przesieki?

Byłem na trasie w weekend, ciekawe jak bedzie z przeprawą przez rzeczkę bo teraz nie da rady bez wchodzenia do wody..

No i do tego trasa jest rozjechana przez sprzęt leśników :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty znalezione w sieci: http://picasaweb.google.com/hobas.team/AZSMTBCUPPrzesieka#

 

uwielbiam tą trasę ale był syf w tym roku.. złapałem kapcia, na wylot mi gałąź przebiła dętkę. Jak doszedłem do mety to już nie było sensu zmieniać koła.

PS: Pixon, czy ty parkowałeś koło białego Punto wczoraj, chyba gadaliśmy przez chwilę o trasie w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...