Skocz do zawartości

Usunięcie tematu


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Mieciu, po raz drugi usuwasz Pan temat nie podając przyczyny, temat był wpisany prawidłowo , podobnie jaki i poprzedni i z żadnego powodu dostałem jakieś drugie ostrzeżenie.

 

Może łaskawie pokażesz gdzie jest błąd, bo nawet ja go teraz nie widze bo tematu nie widze.

 

Kultura wymaga wskazanie błedu dokładnie.

 

Proszę o wskazanie.

 

Na innych forach takich cudów się nie robi, uważam że to ignorancja użytkownika, a moderator jest od tego aby błędy poprawić, jesli są nieznaczne, co każdemu moze się zdarzyć.

 

Jednoczesni proszę o zlikwidowanie ostrzeżeń bo jakaś zaszła pomyłka, , punk 2 b nie precyzuje praktycznie niczego co powodowłaby wyrzucenie tematu mojego wcześniejszego dotyczącego ramy Trek, jak i ostaniego Tarcze kolorowe., jak i wpisanie ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

po 1. należy czytać regulamin

po 2. należy czytać, co admin i mod pisze. Do każdego ostrzeżenia jest wysyłana PW, gdzie jest napisany powód. Jawna ignorancja z Twojej strony zarówno regulaminu jak i ekipy moderującej. Jeżeli wiadomość wykasowałeś, to odpowiedź zawsze możesz znaleźć w swoim pasku ostrzeżeń:

 

"Mieciu dodana 02 luty 2010 - 19:18

Poziom został podwyższony pkt 2b

Mieciu dodana 22 grudzień 2009 - 11:49

Poziom został podwyższony pkt 2c

wojtekkrakow dodana 22 grudzień 2009 - 08:20

Poziom został podwyższony pkt 2.b regulaminu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdłączam sie do tematu bo tez mnie to irytuje. Napisalem w ogloszeniu Duro DJD i dostalem ostrzezenie ze nie pisze sie duzymi literami, po zapytaniu dlaczego tak dostalem kolejne. Smiem twierdzic ze jest jakims zakompleksionym dzieciakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. należy czytać regulamin

po 2. należy czytać, co admin i mod pisze. Do każdego ostrzeżenia jest wysyłana PW, gdzie jest napisany powód. Jawna ignorancja z Twojej strony zarówno regulaminu jak i ekipy moderującej. Jeżeli wiadomość wykasowałeś, to odpowiedź zawsze możesz znaleźć w swoim pasku ostrzeżeń:

 

"Mieciu dodana 02 luty 2010 - 19:18

Poziom został podwyższony pkt 2b

Mieciu dodana 22 grudzień 2009 - 11:49

Poziom został podwyższony pkt 2c

wojtekkrakow dodana 22 grudzień 2009 - 08:20

Poziom został podwyższony pkt 2.b regulaminu"

 

 

Jeżeli w tym momencie nie potrafisz pokazać moich błędów to jest to Twoja ignorancja uzytkowników forum.

 

Każdy błąd należy udowodnić - dotyczy to wszelakich przepisów jak i regulaminów.

 

Info jakie otrzymałem na PW nie zawiera niczego jak automatyczne powiadomianie identyczne jak za pierwszym razem.

 

Czy wy myślicie że tu tylko dzieci zaglądają i piszą ??

 

Duro DJD pisze się tak jak widać bo to jest nazwa własna i zawsze nazwy własne pisze się tak jak się nazywają.

 

Powtórze jeszcze raz - prosze wskazać moje błędy z obydwy teamtów, jesli nie potrafisz no to niestety stawiasz się w przykrej sytuacji, a rzucanie punktami regulaminu z powietrza mnie nie interesuje.

 

Poza tym co to za p..... typu poziom podwyższony, może dotyczy to mojego ciśnienia bo do małolatów raczej nie należe.

 

Poza tym proszę mnie nie obrażać że jestem ignorantem, bo czytałem regulamin i nic nie znalazłem.

 

Pytanie następne - skąd wiesz że wiadomosć została skasowana - czytasz PW prywatne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERMINATOR,

 

Mieciu wysłał wiadomość zatytułowaną 'Twój temat został usunięty'.

 

Mieciu napisał:

======================================================================

TERMINATOR, Twój temat został usunięty.Link do tematu: Tarcze hamulcowe kolorowe To jest automatycznie powiadomienie. Proszę na nie nie odpowiadać!Dziękuję, Mieciu-----------Przydatne informacje i odpowiedzi:Jesteś nowym użytkownikiem, a Twój temat został usunięty? Prosimy o ponowne zapoznanie się z regulaminem (http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/) oraz z tematem:http://www.forumrowerowe.org/topic/56106-nowi-ze-podejcie-do-newbie/Najczęstsze powody usuwania tematów:1. Brak stosowania systemu klamrowego w nazewnictwie tematów.2. Pisanie dużymi literami - 'krzyk'.3. Użytkownik wpisuje jako temat samą kategorię w klamrach, a dokańcza resztę tematu w opcjonalnym polu 'opis tematu'.4. Temat już istnieje.Przypominamy, że wszelkie reklamacje i uwagi piszemy na forum w dziale Propozycje, uwagi, życzenia i krytyka (http://www.forumrowerowe.org/forum/15-propozycje-uwagi-yczenia-i-krytyka/). Nie odpowiadamy na prywatne wiadomości w tych sprawach.

 

 

To jest info z mojegpo maila i gdzie jest wskazany błąd.

 

Waszym obowiązkiem jest wskazać go i tyle, a jesli uważacie że wszyscu to gówniarze to napiszcie jasno i wyrażnie .

 

 

Temat był prawidłowo i poprawnie napisany.

Tą odpowiedzia dajesz do zrozumienia że niewiecie jakie błedy sami popłeniliście więc ostrzeżenia są nadane bezpodstawne, jeśli czegoś nie potrafisz udowodnić to osoba jest niewinna - takie jest każde prawo !!

 

Jesli udowodnisz przyzanam racje.

 

 

Mysle że działa w tych przypadkach prywata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERMINATOR,

 

Mieciu wysłał wiadomość zatytułowaną 'Twój temat został usunięty'.

 

Mieciu napisał:

======================================================================

TERMINATOR, Twój temat został usunięty.Link do tematu: Tarcze hamulcowe kolorowe To jest automatycznie powiadomienie. Proszę na nie nie odpowiadać!Dziękuję, Mieciu-----------Przydatne informacje i odpowiedzi:Jesteś nowym użytkownikiem, a Twój temat został usunięty? Prosimy o ponowne zapoznanie się z regulaminem (http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/) oraz z tematem:http://www.forumrowerowe.org/topic/56106-nowi-ze-podejcie-do-newbie/Najczęstsze powody usuwania tematów:1. Brak stosowania systemu klamrowego w nazewnictwie tematów.2. Pisanie dużymi literami - 'krzyk'.3. Użytkownik wpisuje jako temat samą kategorię w klamrach, a dokańcza resztę tematu w opcjonalnym polu 'opis tematu'.4. Temat już istnieje.Przypominamy, że wszelkie reklamacje i uwagi piszemy na forum w dziale Propozycje, uwagi, życzenia i krytyka (http://www.forumrowerowe.org/forum/15-propozycje-uwagi-yczenia-i-krytyka/). Nie odpowiadamy na prywatne wiadomości w tych sprawach.

 

 

To jest info z mojegpo maila i gdzie jest wskazany błąd.

 

Waszym obowiązkiem jest wskazać go i tyle, a jesli uważacie że wszyscu to gówniarze to napiszcie jasno i wyrażnie .

 

 

Temat był prawidłowo i poprawnie napisany.

Tą odpowiedzia dajesz do zrozumienia że niewiecie jakie błedy sami popłeniliście więc ostrzeżenia są nadane bezpodstawniw, jeśli czegos nie potrafisz udowodnic to osoba jest niewinna - takie jest każde prawo !!

 

podkreśliłem, pogrubiłem i walnąłem na czerwono zdanie mówiące bezpośrednio o powodzie, dla którego temat został usunięty

 

 

Tą odpowiedzia dajesz do zrozumienia że niewiecie jakie błedy sami popłeniliście więc ostrzeżenia są nadane bezpodstawniw, jeśli czegos nie potrafisz udowodnic to osoba jest niewinna - takie jest każde prawo !!

 

może jeszcze zażądasz adwokata?

 

 

 

Mysle że działa w tych przypadkach prywata.

 

że co działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt 2.b regulaminu

 

http://www.forumrowe...zasady-pisania/

 

Mówi o tym że tematy powinny być zakładane w nawiasach kwadratowych.

 

czy będzie dobry dla mnie? - Źle

[rower] Giant Iguana za 1700zł - czy będzie dobry do XC? - Dobrze

 

Najpierw jest ostrzeżenie, i mod zmienia i poprawia temat sam.

Jak pierwsze ostrzeżenie nie działa, temat jest usuwany. Jest dokładnie opisane to w regulaminie, który każdy akceptuje, że go przeczytał przy zakładaniu konta na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

http://www.forumrowe...zasady-pisania/

 

tu masz jeszcze raz regulamin

 

 

 

 

zwłaszcza pkt 5g

 

 

 

tu masz stronę, http://www.forumrowe...ection=register - skoro się zarejestrowałeś, to znaczy, że musialeś zaakceptować zasady forum. na pewno je wcześniej przeczytałeś, a nie bezmyślnie kliknąłeś zarejestruj, prawda?

 

 

 

 

i po 3. sam wskazujesz na błąd i własną ignorancję, w mailu masz napisane, cytuję pierwszą linijkę:

 

 

TERMINATOR, Twój temat został usunięty.Link do tematu: Tarcze hamulcowe kolorowe

 

zapewne nie masz problemów z kojarzeniem faktów i ponieweż jesteś obeznany z zasadami, które tu panują od ponad 6 lat, wiesz, że powód jest pogrubiony, w razie gdybyś nie dostrzegł. To proste, złamałeś pkt 2b regulaminu. Nie wiem czy w ogóle zauważyłeś, jak inni zakładają tematy... Zauważyłeś, prawda? Tak czy nie? Jeżeli tak, to czemu ignorujesz 1. regulamin, 2. ostrzeżenia moderatorów, 3. to co jest na forum i to jak piszą inni użytkownicy?

 

 

 

 

ja Ci nic nie muszę udowadniać, bo wszystko jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERMINATOR bijesz pianę, a nie masz racji :P. Po kliknięciu w twój usunięty temat, po 2s wiedziałem dlaczego został usunięty. Nie jesteś na forum od wczoraj, udzielasz się, czytasz, piszesz posty i nie wiesz, jak poprawnie założyć temat?

Co do powiadomień, to może faktycznie są lakoniczne, ale trzeba brać pod uwagę, że jest to duże forum, na którym udziela się wiele osób i gdyby każdemu wykładać po kolei, co zrobił nie tak, zwłaszcza, ze jest to jasne podane w regulaminie, o czym wspomniał wyżej Wojtek, to zrobiłby się z tego kącik porad dla piszących na forum :D.

 

Biera, używamy dużych liter na początku zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blair, z tego co widzę to drugie ostrzeżenie było za najeżdżanie na Miecia. nie pisze się dużymi literami i tyle, to oznacza krzyk. poczytaj o netykiecie.

 

Ale to jest nazwa wlasna, (Duro DJD, czyli tak samo jak Shomano XTR) to tak jakbym Polska pisal przez male p, a Mieciu swoim ostatnim postem sie osmieszasz, SRAM to SRAM a nie sram, bo srac to mozna w kiblu. Dlatego uwazam ze dobrze napisalem i nie naleza sie mi zadne ostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie życze sobie takich tekstów !!!

 

TERMINATOR,

 

Użytkownik Mieciu odpowiedział w rozmowie 'Ostrzeżenie'.

 

Oto treść napisanej wiadomości:

======================================================================

proszę mnie nie pouczać i nie tym tonem, to nie zus ani skarbówka.

======================================================================

 

Bo co jesteś Świętym ??

 

Zus i skarbówka to porządne instystucje.

 

Ja pisze dokładnie tak jak na innych moze z 5-6 forach

Jesli to jest jakieś inne to możze prowadzący jest inny.

 

Po drugie moderuje pewne forum o innej tematyce i nikt nie robił takich jaj z literkami jak tutaj a forum jest conajmniej tak duże.

Ani moderator , ani admin by się nie ośmieszał takimi dziwolągami - karaniem za literke - to by świadczyło o zbyt dużym poczuciem bezwzględności i władzy nad innymi.

Czasem można upomnieć ale bez jaj, rozśmiesza mnie to po prostu.

 

I jak to mówią grzeczniej troche .

 

Założe jeszcze raz ten sam temat o tarczach i prosze zaznaczyć błędy, temat napisze tak jak się pisze na wszystkich forach.

 

Na tym bywam sporadycznie jak widać - co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeżeli nie akceptuję zasad panujących w domu sąsiadów to ich nie odwiedzam! Proszę nie traktować tego posta jako l... d... m... (jak będzie potrzeba to rozwinę).

Terminator walczysz jak o wielką sprawę ,nawet jeżeli masz wątpliwości co do pewnych zasad panujących na forum to zawsze można podyskutować (kto mieciem wojuje od miecia ginie) bez wytaczania armat.

Moim skromnym zdaniem (staż na forum) uważam że dzięki zasadom regulaminu panuje tutaj jako taki porządek (mimo kilku niekonsekwencjom modów które zauważyłem ale mylimy się wszyscy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...