Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

Kelly's to dobra firma... ale muszę przyznać zę serwis mają do bani... po kupieniu mojego viperka po przejechaniu 20 km siodło zaczęło skrzypieć -> WD40 potem po jakiś 100 zaczęły skrzypieć łożyska w kierownicy ->finish line... po 200 mostek -> nasmarowałem wd40... a do pierwszego przeglądu zostało 2 tygodnie :) pozatym wszystkie z tych części nie były zbyt dobrze dokręcone :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój tej salamandrze zaraz tam rama kowadło......

 

 

jest spoko forsuje ją dosyć mocno, jeszcze w tym roku założe do niej Marcoka na przód i tarczówki,

aktualnie co zmieniałem to sztyce,siodło,mostek,kierownice...

 

jednak myśle jeszcze o drugim rowerku Giant XTC 3 albo Trance 3 ;)

 

pozdrawiam Kellysowców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój Kelly's dostał kilka lekkich komponentów: mostek WCS, rogi Boplight, sztyca Accent, koła ledziutkie, na które jeszcze czekam...

Kokpit teraz waży 767 g :) razem z manetkami, klamkami, rogami, gripami, kierą i mostkiem :) jak przyjdą koła to będzie waga w okolicach 11 9xx gram :P to chyba jeden z lżejszych Salamanderów będzie :) w wakacje może przyjdzie czas na ramę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy kumple :P Mam taki problem a mianowicie... cos jakby mi strzelalo w suporcie hmm moze to pedalY nie wiem dokladnie bo ciezko to okreslic ale bardziej stawialbym na suport :P Slyszalem wlasnie ze w kellysach dosc czesto on pada.. czy teraz to dosieglo mojego ? :(

Z gory dzieki za odp

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tu taki nowy na forum jestem kupiłem sobie miesiac temu kelly's magic '07 w sumie za troszke ponad 2k przejechalem juz na nim 700 kilosów i powiem tak : krótki mostek ritcheyowski rowerek zwiny kierownice fajnie sie trzymie gripy super na zjazdy podjazdy troszke gorzej, hamulce jak na mieszanie deore z tektro chodza super, korby jak na razie proste nie powiginały sie jak w modelu 2006 jeżeli chodzi o pedały :P to zenada straszna lepiej odrazu wyrzucic do kosza, piasty deore z obreczami kbix spisują się świetnie po zjezdzie z Równicy zielonym szlakiem do brennej zero zcentrowania jeżeli któs jechał tym szlakiem to wie o czym mówie :rolleyes: amorek manitou slate z tłumieniem FFD i wstępną regulacją napreżenia jakiś nieznany mi model tej firmy na poczatku chodzi dosc ciezko ale trzeba nim troszke "poruszać" i zaczyna łapać o co w tym wszystkim chodzi ;). Podsumowójąc zrobiłem na tym modelu kellysa 700km w tym ok 300 w górach (szyndzielnia, klimczok, równica, błatnia) rower spisuje sie swietnie denerwowac moze fakt iz wolnobieg ma 32 zeby siodełko troszke skrzypi (moze dlatego ze mam zaduże dupsko hmmmmmm?) no i oponki maxxis ignitor 1,95 nie zadobrze spisują sie w drobno kamienistym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Lipca jade na przeglad do serwisu tzn postanowilem zrobic przeglad po roku od kupna :D Oczywiscie do wymiany sa klocki ktore tra juz o tarcze podczas jazdy :D a okladziny sa jeszcze w miare dobre ? tak wogole jakbyscie znali odp na to pytanko to chetnie poslucham :) z gory dzieki

kurcze po 2 nie moge rowno dokrecic przedniego kola... poniewaz jak go dokrece to tarcza znajduje sie blizej lewego klocka i trze mi o niego co jest dosyc malo komfortowe podczas jazdy :) tez nie moge tego zrozumiec.. tak wogole to ile powinno byc podkladek po kazdej ze stron ? moze cos przeoczylem ?

Z gory dzieki za odp

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 Lipca jade na przeglad do serwisu tzn postanowilem zrobic przeglad po roku od kupna B)Oczywiscie do wymiany sa klocki ktore tra juz o tarcze podczas jazdy :) a okladziny sa jeszcze w miare dobre ? tak wogole jakbyscie znali odp na to pytanko to chetnie poslucham :P z gory dzieki

kurcze po 2 nie moge rowno dokrecic przedniego kola... poniewaz jak go dokrece to tarcza znajduje sie blizej lewego klocka i trze mi o niego co jest dosyc malo komfortowe podczas jazdy :) tez nie moge tego zrozumiec.. tak wogole to ile powinno byc podkladek po kazdej ze stron ? moze cos przeoczylem ?

Z gory dzieki za odp

Pozdrawiam

Nie klocki do wymiany sa... Bo te nie tra o tarcze (bo niby jak), a tarcza o nie... Masz juz pokrzywione tarcze, wiec lepiej je wyprostowac, albo kupic nowe.

Co do kola...

Boze... czlowieku ustaw porzadnie hamulec...kolo dokrec jak ma byc rowno, a potem ustaw zacisk...

Tak sadze, ze przeoczyles lekture forum dotyczaca ustawiania hamulcow tarczowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...