Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

do tej pory zetknalme sie z nastepujacymi ramami: Liyang (Cr-mo), Author Basix SX(2003), Merida Matts Sport 500(2004), Merida Matts Pro(2001), Merida Matts Comp HFS(2005), Merida Kalachari, Merida Dakar, Specielazed Epic S-works(2005), Kellys Mobser(2005). Na kazdej z tych ram mialem przyjemniosc jezdzic kilka dni i moge spokojnie stwierdzic, ze kellys jest miekki jak maslo po godzinie w +25 stopniach :), ale jest za to najlzejszy. Mimo braku sztywnosci, nawet polubilem ta rame glownie ze wzgledu na geomterie i malowanie. Niestety wsrod moich znajomych ta rama nie cieszy sie zbyt duzym powodzeniem. Procz mojej znam 5 innych osob, ktore jezdzily na tych ramach. Troje z tej grupy juz nie uzywa tej ramy, gdyz ona pekla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witajcie. Podziele sie z Wami przykra przygoda ktora mnie spotkala:( Mianowicie po jakis 300 km przebiegu(Imagine) pekla mi szprycha w tylnym kole. Pojechalem do serwisu, szpryche wymienili na gwarancji, mysle wszystko fajnie. Wracam do domu a tu bec :) kolejna szprycha poszla... wiec wracam. juz troche niechetnie (argumenty w stylu za ostro jedzisz) ale znow wymienili na nowa. Po dojechaniu do domu rower stojac w przedpokoju (doslownie) stracil kolejna szpryche :):( nawet na nim nie jechalem. Teraz tylne kolo pojechalo do kellys, nie mam roweru na 2 tyg :( mam tylko nadzieje ze zrobia to na gwarancji. mial juz ktos moze podobne doswiadczenia ??? slyszalem ze te szprychy lipne sa ale zeby az tak ....

 

 

pozdrawiam Zetor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial juz ktos moze podobne doswiadczenia ??? slyszalem ze te szprychy lipne sa ale zeby az tak ....

pozdrawiam Zetor

Aż tak hardkorowej przygody to nie miałem. Ale koło tylne wymieniłem po pół roku użytkowania (nie spodziewałem się że po takim czasie łancuch rozciagnie się na tyle aby zniszczyć kasetę. I nie bawiłem się już w wymiane kasety i innych głupot tylko zamontowałem inne koło które kumpel przypadkiem kiedyś zostawił u mnie w piwnicy i stwierdzil ze mam se je wziac (eh tak to jest jak sie ma starych dających kasę na wszystko...), po blizszych oględzinach stwierdziłem że łożysko w piaście poszło się... tzn się rozjechało, a obręcz była pęknięta w dwóch miejscach. W tej chwili poleruje sobie to koło co by powiesić na pamiątkę w pokoju:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam,

moja maszina to salamander '05 :) zasadniczo, jestem tu nowy i sprawdzam jak się wrzuca posty...

 

pozdrawiam wszystkich, którzy nie wierzą w propagandę o rzekomo "kiepskich" ramach kelly'ego :P

pozostałych też pozdrawiam B)

 

/morf.

 

P.S. fresz meat - to brzmi dumnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie znow drobne zmiany... przed maratonami...

Kilometrow przybywa szybciej niz rok temu...

Alivio tylna powedrowala do roweru zony...

 

Kelly's Scarpe '05 Evolution

Aktualna konfiguracja sprzętowa... ;)

 

Rama - Protec alloy

Widelec - RST Aerosa HT 2004, 101mm, sprężyna stalowa, tłumienie olejowe z regulacją szybkości odbicia, asysta powietrzna, blokada skoku...

Stery - Ritchey Logic Zero integrated

Suport - Shimano Alivio 110mm

Korby - Shimano Deore FC-M510 Hollowtech

Przerzutka przód - Shimano Alivio Down Swing

Przerzutka tył - Shimano Deore

Manetki - Shimano Alivio rapidfire

Kaseta - Shimano CS-HG30-8 11-32T

Łańcuch - Shimano CN-HG73

Hamulce - TEKTRO Aquila Mechanical Disc przód 180mm, tył 160mm (przesiadka na Deore M535 w odległym planie)

Klamki hamulcowe - Tektro MT4.0

Pancerze hamulców - Accent teflon

Linki hamulców - Clark's galwanizowane

Pancerze przerzutek - Fibrax

Linki przerzutek - Clark's galwanizowane

Piasty - Shimano M475 Disc

Obręcze - Kelly's Double Combat

Opony - MAXXIS Calibos i Kraken 1.95

Mostek - Kalloy

Kierownica - Truvativ XC Riserbar

Gripy - Lizard Skins MOAB

Sztyca - Kalloy

Siodło - Kelly's

Pedały - aluminiowe z noskami (przesiadka na SPD w bliskim planie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec jak to bywa w kellysach poszedl mi suport. mam korby alivio `05. jaka dlugosc wziac? 110 mm? ma ktos taka kombinacje u siebie? salamander/quartz + korby alivio?

 

Boże moj ..weź wyciągnij ten suport ,zanieś do sklepu i poproś o taki sam ;]

jak nie masz narzedzi ,to i tak musisz iść do sklepu -to od razu wymienią;]

powodzenia!

ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nążekacie tak na te rowery a ja nie wiem bo moge podtwierdzic jedynie histroie z suportem no to fakt. Ewentualnie szprychy (urwałem 4 jak strzelilem w krawznik przy 50 az tyl mi strasznie wysoko podbilo, ale to wydaje mi sie ze inne tez by poszly. Moj kolega ma Magnusa i rowbi wszystko nic tj. skcze z hopek po 60 cm i to stale i nic, leci po wartepach jak glupi i nic, predkosci to nie to co zle dziala wec pomine, o rower zupelnie nie dba, postawi na 6 h na deszczu i pozniej do garazu tylko. Rower jak chodzil tak chodzi. Jedynie mial wymieniany suport ale to chyba tradycja po woli :) W tej chwili ma ponad 10 tys. km przejechane nim A jak porwównacie ramy Kellysa (Salamander, Quartz) do Wheelera (3901ZX, Pro 39, Pro 1902) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Czy wpuszczają crossy na maratony? Bo za 4 miechy będzie w Krakowie i chętnie bym się przejechał, choć raczej sukcesem dla mnie będzie jeżeli wogóle dojadę do mety. Trasa już jest ustalona, więc już można trenować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako ,że to mój pierwszy post. Witam wszystkich tu obecnych.

Od jakiś 24h jestem posiadaczem Kellys Oxygen jak na razie jest to bardzo fajna maszynka. Weekend sie zbliża więc będe mógł go wreszcie porządnie przetestować ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Skoro mam Kellysa to wypadaloby sie odezwac. Salamandra z ubieglego roku w ktorej wlasnie zaczynam upgrade ale jak to w zyciu bywa idzie bardzo pod gorke :P

Pozdro dla wszystkich z "rodzinki kellysowcow" !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...