Skocz do zawartości

Extreme Kelly's Bicycles Team


maverick_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

cześć

jestem Adam ,mam 21 lat ,mieszkam w katowicach

to moj pierwszy post tutaj // wiec mniemam ,ze dobrze by sie było przedstawic ,i powiedziec krotko o sobie

ucze sie na polibudzie , moje pasje to muzyka ,perkusja ,rower ,szeroko zakrojona działalnośc tworcza ,fotografia itd. jest tego troche

 

moj rower to magnus ,bodaj 2004 jestem z niego zadowolony

jezdze na nim lekkie Xc , i raczej sie nie zapowiada na jakiekolwiek zmiany .. moze jakies bardziej agresywne, ale wciaz xc pomieszane z turystyką , wyjazdy kilkudniowe

 

w czasie roku krece sie po okolicznych lasach i rezerwatach ... ligota ,panewniki,ochojec ,podlesie itd. jak ktos chetny do wspolnej jazdy ,to niech da znac ..

na wakacjach własciwie jedynym miejscem gdzie mozna mnie spotkac to góry .. Beskidy ,od tego roku tez Tatry .. jak nie na rowerze to na nogach ..

 

bo góry sa najlepsze ,nie ma lepszego miejsca na rower ,dla mnie .; a blisko mam i tam moje serce i dusza

 

jak znajde czas ,to strzele moje wrazenia o magnusie .. jedyne co od razu moge powiedziec . .to ze korba santura jest wyjątkowo gówniana .. i jest to najsłabszyelement w tym rowerze .. ktory wymieniam ..

zresztą jak cały naped ..

 

miło mi sie do was dopisac

pozdrawiam

ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to mam dobrych wiesci...

Dostalem amora... znaczy jeszcze nie dostalem, ale jest w drodze...

RST Aerosa HT 2004 :P

Zakupilem juz kiere, manetki i nowe gripy na nowy sezon.

Jeszcze tylko korba zosaje, ale chyba to juz w trakcie sezonu wymienie. Trzeba bedzie tez uzbierac w koncu na spd i buty. Koszulka by sie tez przydala B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny klubowicz! ;] Kelly's Quartz '05, jak dorwę się do cyfraka strzelę parę fotek, aktualnie zbieram na amorka, potem poleci wszystko po kolei ;]

 

a biorąc przykład z rurokury parę słów o sobie - mieszkam w Gdańsku, uczę się póki co w liceum nr II, już niedługo prawdopodobnie rozpocznę życie dumnego studenta ;]

 

trzy miłości napędzają moje życie - rower, muzyka i pizza =] z czasem mam zamiar dorzucić do puli jeszcze kobietę, ale na to zaczekamy aż przeznaczenie ruszy tyłek ;]

 

poza tym miło należeć do najlepszego klubu na forum ;]

 

witam i życzę wszystkim ich własnych sabotażystów =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny klubowicz! ;] Kelly's Quartz '05, jak dorwę się do cyfraka strzelę parę fotek, aktualnie zbieram na amorka, potem poleci wszystko po kolei ;]

 

a biorąc przykład z rurokury parę słów o sobie - mieszkam w Gdańsku, uczę się póki co w liceum nr II, już niedługo prawdopodobnie rozpocznę życie dumnego studenta ;]

 

trzy miłości napędzają moje życie - rower, muzyka i pizza =] z czasem mam zamiar dorzucić do puli jeszcze kobietę, ale na to zaczekamy aż przeznaczenie ruszy tyłek ;]

 

poza tym miło należeć do najlepszego klubu na forum ;]

 

witam i życzę wszystkim ich własnych sabotażystów =]

Zyczenia bardzo na miejscu :)

HEHE

Pozdrawiam kolejnego KELLY's-o maniaka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelly's Scarpe '05 Evolution

Aktualna konfiguracja sprzętowa...

:)

Już jest blisko tego co chce osiągnąć:

Rama - Protec alloy

Widelec - RST Aerosa HT 2004, 101mm, sprężyna stalowa, tłumienie olejowe z regulacją szybkości odbicia, asysta powietrzna, blokada skoku...

Stery - Ritchey Logic Zero integrated

Suport - Kinex cartridge

Korby - Shimano TS32 (przesiadka na Truvativ FiveD S42 w planie)

Przerzutka przód - Shimano Altus (przesiadka na Deore LX '2005 w planie)

Przerzutka tył - Shimano Alivio (przesiadka na Deore LX '2005 w odległym planie)

Manetki - Shimano Alivio rapidfire

Kaseta - Shimano CS-HG30-8 11-32T (piaskowane w planie)

Łańcuch - KMC UG-51 (przesiadka na SRAM C-38 ze spinką w planie)

Hamulce - TEKTRO Aquila Mechanical Disc przód 180mm, tył 160mm (przesiadka na Deore M535 lub TEKTRO Auriga w odległym planie)

Klamki hamulcowe - Tektro MT4.0

Pancerze - Accent teflon

Linki - Clark's teflon

Piasty - Shimano M475 Disc

Obręcze - Kelly's Double Combat

Opony - MAXXIS Calibos i Kraken 1.95

Mostek - Kalloy

Kierownica - Truvativ Riserbar

Gripy - Lizard Skins MOAB

Rogi - ZOOM

Sztyca - Kalloy

Siodło - Kelly's

Pedały - aluminiowe z noskami (przesiadka na SPD w planie)

 

Z akcesoriów posiadam:

 

Licznik - SIGMA SPORT BC900 - stary, ale jary...

Pompka - SKS ale nie pamiętam jaki model... WIdać na fotce...

Lampa przód - KELLY'S WH-01 (szlag ją trafił... Jak ma założone akumulatory to świeci cały czas)

Lampa tył - KELLY'S 3LED

 

Buty, koszulka, spodenki nowe, też są w planie...

Na maraton w Zawoji się chyba wyrobię... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę do Kelly'sa ;)

 

Mój "przyjaciel" to Kellys Imagine (2005)

W sumie to dopiero "niemowlak" ;) ale jestem bardzo zadowolony...i nie rozumiem tych..którzy mówią że Kelly's to rower beznadziejny a jeździć na nim to obciach.

 

Specyfikację tego roweru pewnie wszyscy tu znają, a że nie zmieniałem na razie w nim nic..to też nie będe się rozpisywał ;)

Pozdrówka dla wszystkich Kelly'siarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na razie zakoczylem upgradowanie przedsezonowe...

Rezultaty jakie osiagnalem sa wiecej niz zadowalajace.

Korba zmieniona... :)

Truvativ odpadl w przebiegach... zakupiłem Shimano Deore FC-M510 Hollowtech.

Dzisiaj jade sprawdzic jak sie pomyka na tarczy 44T :)

Niestety musze jeszcze zakupic przerzutke, bo ten badziewny Altus, raz, ze nie obsluzy mi tej tarczy, a dwa jakies takie luzy ma, ze az strach... Kupie dzisiaj Alivio i wystarczy...

Wkrotce zapodam jakies zdjecia z wypadu z kumplem, jak tylko gdzies posmigamy :D

Dzisiaj sie wyberamy do Lasku Wolsiego, ale chyba be aparatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne foty mojej maszyny :P

 

P1300737_resize.JPG

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/kellys/P1300737.JPG

 

P1300738_resize.JPG

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/kellys/P1300738.JPG

 

P1300739_resize.JPG

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/kellys/P1300739.JPG

 

P1300740_resize.JPG

http://eris.rpg.pl/~spiderman/spider/kellys/P1300740.JPG

 

Kelly's Scarpe '05 Evolution

Aktualna konfiguracja sprzętowa...

 

Rama - Protec alloy

Widelec - RST Aerosa HT 2004, 101mm, sprężyna stalowa, tłumienie olejowe z regulacją szybkości odbicia, asysta powietrzna, blokada skoku...

Stery - Ritchey Logic Zero integrated

Suport - Shimano Alivio 110mm

Korby - Shimano Deore FC-M510 Hollowtech

Przerzutka przód - Shimano Alivio Down Swing

Przerzutka tył - Shimano Alivio

Manetki - Shimano Alivio rapidfire

Kaseta - Shimano CS-HG30-8 11-32T (piaskowane w planie)

Łańcuch - KMC UG-51

Hamulce - TEKTRO Aquila Mechanical Disc przód 180mm, tył 160mm (przesiadka na Deore M535 lub TEKTRO Auriga w odległym planie)

Klamki hamulcowe - Tektro MT4.0

Pancerze - Accent teflon

Linki - Clark's teflon

Piasty - Shimano M475 Disc

Obręcze - Kelly's Double Combat

Opony - MAXXIS Calibos i Kraken 1.95

Mostek - Kalloy

Kierownica - Truvativ Riserbar

Gripy - Lizard Skins MOAB

Sztyca - Kalloy

Siodło - Kelly's

Pedały - aluminiowe z noskami (przesiadka na SPD w planie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiedrman ale ramka chyba nie z '05 bo łokrągłą u góry :-)

 

Też mam kellys'a scarpe z 05 i jestem z niego zadowolony rowerek świetny dla amatora z ambicjami. Bardzo sie ciesze z alivio z tyłu, poza tym napęd zupełnie niezgrany... Nie wiem dlaczego wszyscy sie czepiają hamulców tekro, przecież hamują. To nie jest taki ważny element bika poza tym imho działają bez zarzutu- mnie nigdy nie zawiodły. Może jest sens wymiany ich na jakieś szpaniaste shimano/ avidy żeby sie kumplom pochwalić :-).

 

Dalej.. niepodobają mi się opony (chociaż mają fajny pasek :)) właśnie mi się w tym tygodniu opona z tyłu przetarła :/ tzw. snake :-) Opony ogólnie do bani ale jeździć sie da nie narzekam w tej klasie cenowej to ujdzie.

 

Podoba mi sie geometria ramy, chociaż miejsce na suport za nisko troche .. można pedałem przywalić o kamień :-)

 

Z przodu piasta kelly's jakoś mnie nie zachwyca, mogłaby być lepsza ale nie będe pakował kasy jeśli ta działa na razie bvezproblemowo :)

 

może wrzucę fote bike'a, właśnie sie za konserwacje zabrałem...

 

3.jpg

 

ale to przez fakt iż czekam aż mi przyślą oponkę :-)

 

ogólnie scarpe to dobra inwestycja wg mnie chociaż do ideału mu daleko jak z orla do stolicy hyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy sie czepiają hamulców tekro

nie wiem jak ty ale ja miałem w Scarpie jakieś Artek+Apse i nie hamowały! ;)

Podoba mi sie geometria ramy, chociaż miejsce na suport za nisko troche .. można pedałem przywalić o kamień :-)

Potwierdzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...