Skocz do zawartości

[rower]Scrapper ar1


Pr5Rider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to sprzet na którym jezdze... :rolleyes:

 

Waga:12.7kg

Rama:Srapper ar1 aluminium 6061

Widelec:SR Suntour XCM v2, blokowany manetką, 100 mm

Mostek:Boplight Team 110mm

Kierownica:Boplight Team

Sztyca:Sunrun

Siodełko: Cionlii

Piasty: Joy Tech

Obręcze: Mach 1 exe

Opony:Kenda Karma 2.0 kevlar

Manetki: SRAM X.5 Trigger

Przerzutka przód:SlX

Przerzutka tył: x.7

Hamulce:Shimano

Korby: Truvativ IsoFlow

Łańcuch:Pc-971

Kaseta:Pg-970

 

Fotki beda w tygodniu..Czekam na jakies komentarze i rady dotyczace roweru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jest to rama mtb/xc z budowy prawie identyczna jak no saint angel.Rower juz został sporo odchudzony bo az 1.3kg.A co do planów interesuje mnie zmiana korby i amortyzatora na epicon'a ale w tym momencie brak funduszy :rolleyes:

I tu mam problem jaka korba bo jednak slx to nie mały wydatek a interesuje mnie jeszcze LX słyszałem ze sporo ludzi jezdzi na tym w mtb i daje rade chociaz ze jest to trekking i moze jeszcze Deore... i tu do was pytanie czy jest warta swojej ceny?? i czy nie lepiej jakiegos truvativa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to taki marketowiec.Ta firma ma swoja siedzibe we Francij.Robi rowery z roznych polek cenowych.A co najlepsze :rolleyes: ma w swojej kolekcij sciganta na xtr z sidem...i rowery do 10tys.Jest W BB#9 test takiego Scrapper'a SCR3 który wypada bardzo pozytywnie ale nie zmienia faktu ze niestety te rowery sprzedaja w Go Sporcie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś chciał poczytać to tu jest dość długi temat http://www.forumrowerowe.org/topic/53189-rower-go-sport-scrapper-scr-race/ właśnie na temat tego carbonowego rowerku na xtr, na tym forum raczej nie był uznany za coś wartego uwagi>> no chyba, że kupić i sprzedać na części(niektórzy właśnie tak zrobili i nieźle zarobili) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie rady ? Masz z czymś problemy, chcesz usprawnić, odchudzić albo udoskonalić rower ?!

 

W sumie nie wiem do czego to jest rower i co to za rama.

 

.Rower juz został sporo odchudzony bo az 1.3kg.A co do planów interesuje mnie zmiana korby i amortyzatora na epicon'a ale w tym momencie brak funduszy

I tu mam problem jaka korba bo jednak slx to nie mały wydatek a interesuje mnie jeszcze LX słyszałem ze sporo ludzi jezdzi na tym w mtb i daje rade chociaz ze jest to trekking i moze jeszcze Deore... i tu do was pytanie czy jest warta swojej ceny?? i czy nie lepiej jakiegos truvativa?

 

Wiem,wiem czytałem ten temat ze 20minut temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truvativa sobie odpuść z dwóch powodów. Tanie model są na ISIS a ta nie jest udane mocowanie a po drugie zębatki tez nie są jakoś bardzo trwałe.

 

Sensownym wyborem dla zbicia wagi jest stary LX, powtarzam stary a nie nowy robiony dla trekkingów albo SLX. Deore na HT2 jest za ciężkie żeby mówić o odchudzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cizeko znalesc starego LX ale moze poczekam troche i kupie SLX który bedzie sie bardzo dobrze komponował z przodu.

Co do fotek nie zrobie dzis bo pada ciagle snieg.Co do amortyzatora jak myslicie Epicon bedzie dobry w cenie do ok 500zł..??. ;)

 

Wpadłem na ciekawy pomysł... korbe bede kupował za 2 miesiace a teraz z tej korby odkrece mały blat stalowy.I tu do was pytanie jak to bedzie pracowac??.....i ile byloby gram do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...