Skocz do zawartości

[Samochód] jaki używany do 10 tyś zł.


TocaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Osobiście nigdy nie lubiłem Marki Hyundai, ale co jakiś czas słyszę od znajomych pozytywne opinie o tym samochodach. Koleżanka ma dokładnie takiego Accenta od 2 lat i poza wymianami eksploatacyjnymi kompletnie nic przy nim nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak skośnookie to ja proponuję Kia Shuma: http://otomoto.pl/kia-shuma-model-2000-stan-bardzo-dobry-C10310691.html

jak z każdym trafisz w model, nic przy nim nie robisz

dodatkowo jest wygodne, ma ciekawe wyposażenie na którym też ci zależało i mieści się w granicach tolerancji apetytu na paliwo

poniżej dychy można trafić coś ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja chyba nie kupiłbym tego jako pierwsze auto. Zimą tylnonapędowiec może być bardzo niebezpieczny, szczególnie przy braku doświadczenia. Poza tym jako młody kierowca poruszający się starym BMW od razu będziesz miał przypiętą łatkę buraka i drogowego świra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie kupiłbym tego jako pierwsze auto. Zimą tylnonapędowiec może być bardzo niebezpieczny, szczególnie przy braku doświadczenia. Poza tym jako młody kierowca poruszający się starym BMW od razu będziesz miał przypiętą łatkę buraka i drogowego świra.

Do tego dochodzi fakt że nie łatwo znaleźć BMW z niekatowanym silnikiem ;) Najlepiej kupić od osoby "ustatkowanej" która będzie godna naszego zaufania, inaczej koszty nie są małe ... I apetyt na paliwo ma i to nie mały, kolega ma z 1993 roku BMW 320 z silnikiem 2.5 (chyba) i mocą 150KM, po mieście pali jego rodzicom (nie jemu)od 14l-16l, silniki te również nie tolerują wszystkie gazu (przebieg autka tego 142 tyś km), BMW - to musi być już bardzo przemyślana decyzja, na pewno wnętrze jest bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten 318 pali 11 litrów, znajomy sprowadził z Niemiec. Silnik chodzi równo i odpala na dotyk. Faktem jest, że mamy parę modeli aut, które ciężko kupić z niezajechanym silnikiem. Są to m.in Bmki, Golfy 3, Civici i coś jeszcze się znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mając podobną kwotę na auto poluję na Renault Laguna 2000/2001 (z tymi pomaranczowo-czerwnonymi swiatłami z tyłu, nie czarno-czerwonymi) z silnikiem 1.9 CDI (110KM) z przebiegiem do 105 000 km ;) Jak na razie przez 5 miesięcy poszukiwań znalazłem 4 egzemplarze spełniające te kryteria, ale w jednym lakier w fatalnym stanie, w drugim wnetrze troche poniszczone bo pies jeździł z tyłu, a w jeszcze innym amortyzatory do wymiany i coś z kontrolką od poduszki powietrznej było nie tak, auto się nie kupuje na chwilę, warto poczekać aby wybrać tą perełke - powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To niestety smutna prawda ze w polce kazdy kto ma bmw 3 takie starsze kojazy sie głownie z brakiem muzgu i klejem na laski ... Jest i w tym ziarno prawdy.

 

Co do włąsciwości trakcyjnych. Jak byś chciał kupić to w sumie spoko bo naprawde fajne autko ale duuuuzą cześć czasu bym spedzał na zamknietym placu cwicząc kontrolowane poslizgi. Ale mysle ze odpowiednie opony i rozwaga dadza rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

afly chcesz kupić 9 letniego diesla z przebiegiem do 105 000 km i jeszcze w idealnym stanie? Powodzenia :) Chociaż w tym kraju pewnie znajdziesz auto z takim STANEM LICZNIKA jaki sobie życzysz. Myślę że jakbyś miał odrobinę doświadczenia z kupnem samochodów to nie patrzałbyś na przebieg tylko stan auta. Ach ta magia cyferek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afly chcesz kupić 9 letniego diesla z przebiegiem do 105 000 km i jeszcze w idealnym stanie? Powodzenia :) Chociaż w tym kraju pewnie znajdziesz auto z takim STANEM LICZNIKA jaki sobie życzysz. Myślę że jakbyś miał odrobinę doświadczenia z kupnem samochodów to nie patrzałbyś na przebieg tylko stan auta. Ach ta magia cyferek.

Akurat dwa autka które już oglądałem miały udokumentowany przebieg więc jest to realne :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10923460 - szukam sedana ale to dobry przykład że jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nikt tym bardziej na zachodzie nie kupuje diesla po to żeby jeździć po bułki to sklepu. Niemiec też nie jest głupi i nie odda dobrego auta z małym przebiegiem za bezcen, a jeszcze handlarz musi zarobić. Książka serwisowa i pieczątki do niej kosztują na Allegro kilkadziesiąt złotych. Niestety ludzie się na to łapią myśląc, że złapali okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się obracam w tym temacie więc się wypowiem:] Jak chcesz kupić kilkuletniego diesla w kombi czy cuś to zapomnij o patrzeniu w przebieg.Załatwienie ksiązki to pikuś. Polecam wpisać w allegro: korekta przebiegu, i też wiadomo co jest grane.

 

W tej półce cenowej polecam Ci Hondę Accord V gen. Sam taką kupiłem jakiś czas temu i jest naprawdę godna polecenia. Silnik najlepiej F20Z1, czyli 2.0, 16v, 131 km, pali około 8-9 litrów benzyny a osiągami bije większosc współczesnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...