Skocz do zawartości

[muzyka] Najbardziej energetyczne kawałki do jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

To teraz mój klimat:

 

1. Bezimienni - Walka

 

 

2. JWP - Bądź Mistrzem

 

 

3. ZBUKU - Do końca

 

 

4. Leff - Siła przebicia

 

 

5. BOK - Spadam w górę

 

 

6. Funky Polak - Pamiętaj

 

 

niezły kop podczas jazdy ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie i panie także. Uroczyście nominuję następujące osobistości:

 

- ziemko
- Grand231
- Vaissy
- DonKiszot
- Sotnikov
- next
- yakuza79
- Kakadu90
- evildick
- Synergy
- szewka

 

Do ustnego ostrzeżenia udzielanego prze zemnie w tejże jakże uroczystej chwili. Sa to osoby z tylko 3 ostatnich stron, bo nie chce mi się siedzieć i wypisywać ... Otóż owe osoby wbrew Zasadom tego tematu dodają linki bez dodatkowego napisania autora utworu. Jest to o tyle istotne ze jak link z przyczyn bliżej nie określonych wygaśnie nie wiadomo co sie pod nim kryło.

 

Fajnie jest jak widzę np posty pana Sol, Goldblooma czy Adamosa bo wiem ze tam nawet zaglądać nie muszę, bo i tak będzie wszystko ok. Wyczytane z ambony osoby, jeżeli nie zaczną się dostosowywać zaczną, zbierać punkty Bayback ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej wygaśnie to forum jak link na YT czy Wrzutę. Zresztą jak widać poprawiłem się...
 
 

Dla twardzieli: MUSE - Hysteria


I zamachowców :DStone Sour - Socio
http://www.youtube.com/watch?v=db1g7l1MVJs

... ale chyba nadaremnie :-D


Polska produkcja

Normalsi - Jestem Piękny
http://valied.wrzuta.pl/audio/9ZKONN2QWn4/normalsi_-_jestem_piekny

Normalsi - Siaduaduappa
http://valied.wrzuta.pl/audio/24fIIieQNKS/normalsi_-_siuduaduappa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi nie o samo działanie serwisu np Youtube, ale o to, że ludzie sami usuwają swoje filmy/muzykę. Wtedy po takiej nie podpisanej dodatkowo propozycji nic nie zostaje. Niestety, ludzie nie myślą o tym/nie przejmują się i wklejają "gołe" linki, a temat robi się przez to nieczytelny. 

To co przychodzi mi do głowy, to czytelna informacja gdzieś w widocznym miejscu - może pod tytułem tematu.


P.s. Akurat Sol linków nie podpisuje  :teehee:  Nie żebym pokazywał palcem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to znał?

 

Burn - cover by Mr. Big

 

 

Kawałek ten uczy:

 

- co znaczy Telecaster w dobrych rękach;

 

- co znaczy bas w dobrych rękach;

 

- że jedno dobrze wycelowane pieprznięcie w toma daje więcej niż godzinna solówka (2:54);

 

Aha, generalnie uczy pokory ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planet Funk - Who Said (dopiero po kilku przesłuchaniach ten kawałek stał się dla mnie fajny :) )

 

Skoro jesteśmy przy funku to nie powinno braknąć Philip Sayce Group - Morning Star

 

Dodatkowo Mike Zito - Hollywood

 

Trochę leniwe ale jeździ się przy tym wyśmienicie. A z szybszych Patric  Riccitelli - Friday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może jeszcze jedna sugestia na temat dodawania ?? Każdy z nas słucha swojego gatunku muzyki. Jest tu masa linków, gatunków wszelakich i myślę że fajnie by było przy artyście dopisywać jaki to rodzaj, rock, metal, tehcno, dubstep itp.

 

To pozwoli każdemu szybko przeglądnąć i wybrać gatunki najbardziej mu odpowiadające do deptania ;) Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...