Skocz do zawartości

[muzyka] Najbardziej energetyczne kawałki do jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

nie znam do końca mechanizmów forum opartego na IPBoard, ale nie dałoby rady jakiegoś zestawienia postów z tematu zrobić, segregując je po klikniętej reputacji? To by dało ciekawy obraz co tak naprawdę słucha forum jak jeździ, zakładając oczywiście że tak użytkownicy klikają repkę przy piosenkach które im się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie ja mam dość poprawiania za wami i trzymania za rącie ... Albo będziecie dodawać zgodnie z zasadami albo dostaniecie wakacje, długie, bezpłatne wakacje.

 

Jaki są zasady ? No, przypomnę, proste i chyba łatwe do zapamiętania, utwory w linkach należy dodatkowo nazwać. Po co ? Ano po to , jak już pisałem o tym wielokrotnie, że jak jakiś teledysk straci datę ważności to nie wiadomo co tam było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie energetyczny, ale klimatyczny nordycki folk, w sam raz w deszczowy dzień do lasu - można poczuć się jak wiking :P Sporo utworów zespołu wchodzi w skład scieżki dźwiękowej serialu "Wikingowie".

 

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

 

 

 

Wardruna - Heimta Thurs

 

 

 

Wardruna - Solringen

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...