Skocz do zawartości

[8282,9g] Pronghorn XC SW Race by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Jakosc, hmm do rekordu swiata to jednak troche brakuje :whistling:

Hardware nie mam zastrzezen, tu dalbym 9.5/10pkt

Same korby moglyby byc nieco lepiej wykonczone, tzn jest ok ale jak dla mnie to tylko 7.5/10pkt, chociaz nie mam porownania do innych karbonowych korb...

 

Korbe mocuje sie dziecinnie prosto, jak miales do czynienia z xtr 970 to moze byc tylko lepiej. Montaz calego zestawu z suportem, ktory dokreca sie reka, zajmuje max 5min tu duzy plus, kolejnym jest mozliwosc doboru pajakow.

 

Problem jaki mam to zlikwidowanie luzu 'radial' jest bardzo niewielki ale jednak jest, dokrecanie nakretki kontrujacej na 'non-drive' stronie likwiduje tylko 'axial' luz, przy zachowaniu swobodnego obracania sie korby.

Jak dokrece tak ze nie ma luzu to korba obraca sie 3/4 obrotu.

 

Zobaczymy co na to Lightning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na sztyce i caly czas zajmuje sie 'pie##rdolkami' a te zajmuja troche czasu, szukam kogos kto mi zrobi hak do przerzutki, standardowy jest stalowy 26g, alu carbon?

Lancuch z azji, w/w zestaw srub i podkladek do zebatek, mocowanie siodla, niektore stalowe sruby zawieszenia na ti.

Moze nowy adapter do tylnego zacisku, klamki i przewody hamulcowe.

 

Jak widzisz jest jeszcze tego troche, no i musze troche pojezdzic przed skroceniem rury sterowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, dzieki za kilka zdan o korbie. Przetestuj jeszcze i daj znac co i jak. Marzy mi sie cos zupelnie innego, ale cena Lightning jest ''na ziemi''.

 

Adapter moze jakis wykombinuje, ale bedzie to karbon o wadze prawie zadnej. Pozatym nie ma tutaj zadnego wyboru.

 

Hak zrobi Ci np. Sebastian z http://www.carbonschmiede.de/index.htm

 

Uzytkownik Marco Appel; tune; coparni z forum light-bike.de

 

Pozatym to mamy juz kilku magikow na LB. Wystarczy cos na wzor :rolleyes:

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Edytowane przez krzysiekmz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

..i co by nam wszystkim lzej bylo ;)

 

Ten adapter to ma juz jakas postac bardziej namacalna?

Ja mysle o tym od eliflap-a, to jak dla mnie rekord swiata.

 

Sebastian sprzedaje tylko to co ma na stronie ale dal mi namiary do innego goscia ( alexboje@web.de), czekam na odpowiedz.

Henio z lb ma opory bo to sporo roboty tylko dla jednej sztuki, czekam na odpowiedz przy jakiej kwocie podjalby sie tego.

Napisze jeszcze do tych z de.

 

Zmieniales sprezyne w shadow-ie, ja nie moge znalezc zadnej a nie chce bawic sie w przerabianie z xtr-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie lekko, mocowania klamek zamawiałeś w de? A same klamki też?

 

Fajnie że utrzymasz konwencję w "gołym karbonie" jakoś przy tym materiale użytym do produkcji ram, malowanie mi mało pasuje..., mogłem swojego kupić malowanego (a firma ma kolorki lekko odjechane) to jednak "golas" był mi najbliższy "sercu"...,

 

Super, czekam na wynik ostateczny z niecierpliwością :-)

 

A nie myślałeś by hak zlecić do wycięcia w tytanie? Koszt pewnie podobny? A jednak poddatność na uraz ciut mniejsza?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...