Skocz do zawartości

[8282,9g] Pronghorn XC SW Race by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym na to nie wpadl hehehe

 

Buraki zamiast 2010 przyslali mi 2009, tzn dobrze wiedzieli co wysylaja i liczyli na kupujacego tepote :)

Na stronie sklepu rocznika 2010 nie ma jeszcze na stanie ale jakims cudem znalazl sie jeden....

Po kilku emailach... informacja 2-5 dni nowa dostawa i na pewno bedzie to 2010.... a to tak powazany sklep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na magure sie nie obrazilem, bedzie durin sl bez dwoch zdan!

 

Co do mojej wagi to spoko glowa, jak na razie 'to' na czym jezdzilem do ciezkich raczej nie nalezalo, a i nowy projekt bedzie od tego lzejszy i nie mam w planie radykalnych zmian swoje wagi.

 

Wiec przesady i mity pozostawmy w spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

Już po raz kolejny wchodzę na jakies forum mtb a tu kto oczywiście chris:)

Tym razem to forum magury...a tak nawiasem to wiesz coś na temat różnic między race a sl prócz masy?

Ja jeszcze się zastanawiam ale już w obrębie durinów:)

Edytowane przez Mendoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buraki zamiast 2010 przyslali mi 2009, tzn dobrze wiedzieli co wysylaja i liczyli na kupujacego tepote :angry2:

Na stronie sklepu rocznika 2010 nie ma jeszcze na stanie ale jakims cudem znalazl sie jeden....

Po kilku emailach... informacja 2-5 dni nowa dostawa i na pewno bedzie to 2010.... a to tak powazany sklep :whistling:

 

Hmm . . . CRC ? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola zostaja jakie byly, w koncu prawie nowki...

 

Musze poczekac az mi wszystkie graty poprzychodza, chociaz tu juz nie powinno byc wiekszych niespodzianek.

Te najciezsze rama, amor wiem ile waza.

 

Problem jest taki ze jak sie schodzi z waga do tych magicznych granic to jakos ciezko sie temu przeciwstawic. 8100g tak czemu nie w excelu bylo nawet ponizej :laugh:

 

Ten projekt moglby byc najlzejszym fulem w kraju nad wisla, patrzac na lb ranking....(chociaz zapowiadaja sie jakies niezle zmiany) i tu pojawia sie dylemat w ktorym momencie rower przestaje byc rowerem a staje sie tylko i wylacznie projektem wagowym.

 

Powiem tak gdyby matka natura nie obdarzyla mnie tak obficie to bez wahania waga bylaby ponizej 8kg bez uszczerbku na funkcjonalnosci roweru.

 

...a tak to powinno byc w pierwszym etapie w okolicach 8400, potem nieco powyzej 8200g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Miałem już wcześniej o tym pisać, ale teraz to już po ptOkach ;) Czemu nie udezyles w Scalpela Carbon i atak na <7600 (rekord lb ofc). Według mnie miałbyś spore szanse, nawet bez montowania 3 śrub do tarcz :D

 

Sorry za posta pod postem, ale nie doczytałem. Rekord by raczej nie padł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...