Skocz do zawartości

[Rama Full] do 800zł jaka ?


kllnTToOn

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Retro faktycznie wygląda dziwnie i nie zbyt ładnie :P

 

W amortyzatory tylne z blokadami się pakował nie będę bo to chyba wydatek nie mały :D

 

Grubsza opona odpada mam Continentala Race Kinga 2,2... myślałem nad zmniejszeniem ciśnienia :)

 

Rulez Fajna rama zastanowił bym się nad nią, tylko jak działa ten damper ? :D

 

Nad Fullem się jednak jeszcze zastanowię, zmniejszę ciśnienie w oponach na mniejsze oraz na przód pójdzie Nowy amor (może on coś da) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W amortyzatory tylne z blokadami się pakował nie będę bo to chyba wydatek nie mały :)

 

No więc załóżmy, że kupujesz ramę bez dampera, wtedy mozesz sobie wybrać jaki chcesz. Są dwie opcje - damper minimum, czyli tylko regulacja odbicia, będzie taniej, oraz lepsza opcja, pół-wypas, damper z kontrolą ugięcia. I tutaj też możesz się zdecydować na dwie opcje:

a) damper z blokadą, czyli Ty decydujesz kiedy go blokujesz. Droższe wersje mają sterowanie z kierownicy.

:rolleyes: damper z platformą, choćby i nieregulowaną (tańsze dampery znanych firm mają tzw. factory preset.

Tutaj opcja a) czy :rolleyes: zależy od tego co uznasz za lepsze dla Ciebie. Ja do AM użytkuję rower z platformą (stary Swinger Air) i nie czuję potrzeby mieć dodatkowej blokady. Natomiast z opcji a) można tanio (ok 400zł) kupić dampery Suntoura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...