Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Oj trzeba, trzeba.. Miejscówka wydaje się świetna. Pod okiem Prezesa wszytko będzie pewnie znowu cacy! :P Więc dołączam się do sugestii o wywieszenie skarpety i zbieranie wpisowych :P

 

Choć jak mam być szczery to wcześniejszy termin był mi bardziej na rękę bo 11-13 to weekend bezpośrednio przed sesją u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na chwile obecna wygląda to następująco:

Durbaszke znacie termin 11-13, ceny 20zl ale bede negocjowal.

Stare wierchy zaproponowaly 30miejsc w schronisku i pole z namiotów wojskowych :D, dość ciekawa opcja. Wyzywienie sniadania i kolacje po 8zł.

Klub Sportowy Sokolica 55miejsc w pokojach z łazienkami po 25zł/os, 20miejsc w pokojach z lazienkami na pietrze w cenie 20zł/os. Od siebie mogę im zaproponować że pogwiżdże jakiś sparing ich klubu piłkarskiego :D.

Szalay niestety brak terminów.

 

Nie dostałem jeszcze kilku odpowiedzi m.in. z Przehyby, Waligóry, Chatki Gocha i 2 innych lokalizacji.

 

Jakieś sugestie, propozycje?

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dubraszka :D już mi się podoba :D

 

"...Absolutnie musisz...: 1. poza Durbaszką pojechać minimum jeszcze na można by powiedzieć kultową dla kolarzy górskich Prehybę, a jeśli czasu wystarczy to także pod Trzy Korony, przejechać słowacką dróżką rowerową Przełomem Dunajca,...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sprzeciwy jeśli chodzi o Durbaszkę?

 

Czekam na odpowiedzi do jutra godz. 15 i rezerwuje Durbaszkę na II Zlot fr.org.

 

Płaskie szutrówki z widokami też mogą być ciekawe. Z PPN będę rozmawiał i na pewno otrzymamy zgodę, moje umiejętności negocjacyjne nie znają granic :D :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sprzeciwy jeśli chodzi o Durbaszkę?Czekam na odpowiedzi do jutra godz. 15 i rezerwuje Durbaszkę na II Zlot fr.org.Płaskie szutrówki z widokami też mogą być ciekawe. Z PPN będę rozmawiał i na pewno otrzymamy zgodę, moje umiejętności negocjacyjne nie znają granic :D :D.

Tylko, że na najważniejsze góry Pienin nie da się wjechać, tylko po schodkach na nóżkach:D.

 

EDIT:

http://farm3.static.flickr.com/2156/2062274662_f9d308c567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowacja jest nudna ale fakt, widoki tam ladne :D choc da sie z niej pojechac na Sedlo Cerla - Sedlo Targov zjechac do Lesnicy i stamtad na szafranowke? o ile da sie tam podjechac? bo swoja podroz skonczylem na lesnicy . Przehyba to obowiazek z wieloma wariantami wjazdu i zjazdu :D

Szkoda jednak ze niemozliwy ten termin 4-6 czerwca bo jednak 3 czerwca wolny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko co właśnie uzyskałem od właściciela Starych Wierchów.

Mój mail:

"Dziękuję bardzo za odpowiedź!

Nie chcemy rozbijać grupy ponieważ ekipa zjechała się z całej polski i części europy żeby stacjonować właśnie w jednym miejscu.

Ciekawą opcją jest pole z namiotów wojskowych.

Czy można prosić o wycenę noclegu i określenie ilości osób jakie mogły by spać w tych namiotach?

Czy ewentualne łóżka np. kanadyjki Państwo zapewniają czy to już kwestia dowiezienia swojego posłania?

Rozumiem że przy korzystaniu z namiotów również możemy mieć dostęp do pryszniców, sanitariatów?"

 

Odpowiedź:

"jak namioty to z kanadyjkami . nie uda mi się zapewnić takiej ilości

pościeli więc śpiwory konieczne. cena noclegu w namiocie to 10zł.

opłata obejmuje dostęp do sanitariatów i pryszniców. co do ilości to

namiotów rozbijemy tyle ile zamówicie miejsc z jakimś naddatkiem --tak

na wszelki...

jest też opcja zapewnienia pewnych atrakcji. paintball , łuki ,

boisko do siatkówki , zaprzęgi psie, pokazy slajdów podróżniczych. ,

czy ściągnięcie na zlot serwisu rowerowego. , przy niewielkim wysiłku

możemy zamknąć droge z Obidowej i zrobić mini zawody w downhillingu.

lub tor do trialu."

 

Co Wy na to?

 

Ahia i jeśli chodzi o namioty mamy długi czas kiedy zgłaszamy ostatecznie ilość chętnych. Według właściciela ystarczy zgłosić kilka dni przed Zlotem. Oczywiście zrobimy to nieco wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Absolutnie i kategorycznie odmawiam omijania potoku :devil: To bedzie zjazd jakich malo...

 

durbaszka_01.jpg

 

Jako stary harcerz proponowalbym sie tak nie rozpedzac z namiotami. Sa tanie, maja swoj klimat i wogole ale jak pamietacie w zeszlym roku pogoda specjalnie nas nie piescila i w nocy robilo sie kosciscie. A ja juz swoje odespalem w namiotch i doceniam pozytki plynace z cieplych papuci i miekkiego papieru toaletowego - czyzbym sie powtarzal :)

Glos za Durbaszka pomimo ze ciekawie brzmi zapis z "o osrodku":

 

woda ciepła dwa razy dziennie - dostępne dla gości nocujących.

 

Jak pisze Robert, dodatki sa fajowe ale mamy tylko weekend i ja zamiaruje spedzic w siodle tak wiele czasu jak to tylko mozliwe. Nawet za cene czyrakow :P

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D popieram durbaszke - i mysle ze jedyny powod to faktyczny brak czasu jaki bedzie Nam doskwieral podczas weekendu. Fakt atrakcje super i w ogole ale kiedy moglbym postrzelac czy poscigac sie na zamknietym odcinku? mysle ze kazdy kto byl na I Zlocie potwierdzi ze dwa dni, ba nawet dwa i pol albo trzy(liczac od piatku) zleca nim sie zdarzy z "roweru zsiasc" ! a tak w ogole to mysle ze atrakce blekna w blasku ogniska z browarkiem i wspolnym zapoznawaniu(a i na to nie bylo czasu na I Zlocie - chociaz wielu preznie walczylo przy ogniu do godzin rannych) !!

TAKZE DURBASZKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...