Skocz do zawartości

[SPD] Pierwsze gleby w spd- przy predkosci 0 ;D


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

TO jak z pedalkami, porysowane macie

No pewnie że tak, ale na razie tylko troszke, bo nie mam ich jeszcze tak długo. Bardziej obdartu mam lewy, aczkolwiek napis jest jeszce widoczny, ale nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia :D. Nawet wole mieć porysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem sobie spdeki(sa naprawde super) ale gdy pojechalem drugi raz sie przejechac to zaliczylem glebe(chcialem sie noga podeprzec i upadlem :D ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli tymbardziej ze lezac nie moglem wypiac prawej nogi heh) oby to byla ostatnia gleba z spd :blink:

 

hmm co do tych napisow SHIMANO to mnie na lewym tez juz sie obdarl troche(po pierwszej glebie) ale mam to gdzies liczy sie pedal a nie napis..(mam srebrne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi coś. Czy każdemu kto ma zacząć jeździć w SPD wydaje się, że to właśnie on w magiczny sposób nie będzie zaliczał gleb? No jeśli już to jedną na 5000 km ;) Nie wiem czemu ale od kiedy tylko zdecydowałem się, że kupie zestaw mam takie osobiste przeświadczenie i nie dopuszczam myśli, że mógłbym sobie glebnać a już na pewno nie tyle razy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje SPD'ki są bardzo porysowane ale nie od gleb tylko używania, lakier na Time'ach szybko schodzi ;) jakoś mi to nie przeszkadza trace kolejne gramy w tych pancernych pedałach :P Jakub85 z początku najprawdopodobniej zaliczych kilka gleb i to jednego dnia, po prostu zapomnisz że masz SPD'ki zatrzymasz się i lecisz, ja mam już je 1000km i "wypięcie" się jest dla mnie odruchem bezwarunkowym, nie miałem ostatnio problemu kiedy wjechałem w piach, który był trochę za głęboki do przejechania i musiałem się szybko podeprzeć nogą, "wypiołem" się nawet nie w sekunde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi coś. Czy każdemu kto ma zacząć jeździć w SPD wydaje się, że to właśnie on w magiczny sposób nie będzie zaliczał gleb? No jeśli już to jedną na 5000 km ;) Nie wiem czemu ale od kiedy tylko zdecydowałem się, że kupie zestaw mam takie osobiste przeświadczenie i nie dopuszczam myśli, że mógłbym sobie glebnać a już na pewno nie tyle razy :P

 

mialem to samo co ty.. myslalem-jak mozna sie wywrocic w spd... przeciezs bede pamietal o wypieciu.. A JEDNAK NIE PAMIETALEM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 250 km moje wygladają tak:

 

spd.jpg

 

Porysowały się tylko trochę od wpinania - nadal zero gleb. Ruch służący do wypinania jest u mnie intuicyjny, i nawet kiedy zapominałem o wypięciu się, zawsze udawało się wyszarpnąć nogę i podeprzeć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja jak wracałem z rynku do domu to jechałem ulicą za maluchem (jakieś 40 km/h) chciałem go wyprzedzić ale w idiotyczny sposób hehehehhe :P :lol: z taką prędkością chciałem wjechać na chodnik po krawężniku heheh...... chyba wiecie co się później stało :lol: jak mi zjechała opona to .............. fix kanada.

później jak już wracałem (ledwo) do domu ciągnęła się za mną czerwona linia krwi z mojej brody. miałem zakładane szwy. do dzisiaj mam blizne :lol: nie polecam nikomu wjazdów na chodnik z małym kątem brrrrrrrrr jak sobie przypomnę to mnie ciarki przechodzą . Ludzie patrzyli na mnie jak na jakiegoś ufoluda :lol: miałem całego ryja z krwi ...... nie polecam takiego uczucia. Mam nadzieję że po tym co się stało trochę zmądrzeje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już to gleby z spd zaliczam jak jeżdżę na emeryckie wycieczki ze znajomymi, typu, jedziemy 5 na godzinę, jest skrzyżowanie, wielka dyskusja gdzie jedziemy, bo muszę się ciągle przy nich wpinać i wypinać. Jak grzeje po lesie to nie ma problemu. Poza tym teraz jak widzę jak ktoś nie ma spd to dla mnie amator ;)

 

Dzisiaj nie zaliczyelm gleby, ani nie jechalem "0h" ale obdarlem sobie caly lewy pedał, lakier zszedl, i zostały tylko napisy: "S ANO" :( :( :(

 

Dlatego ja kupiłem srebrną wersję, i tak mało co widać tego napisu a i farba tak chamsko nie odchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no była gleba, a tez myśałem że to nie możliwe,

 

Wywaliłem się w pięknym stylu, leśna droga wysypana bardzo czarną ziemią, po deszczech zmieniło się to w błoto i zastanawiam się którędy objechać, no i niestety... za póżno, leże w tym błocie:) reszta trasy pokonana w stylu "brudnej świni" cły lewy bok czarm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już to gleby z spd zaliczam jak jeżdżę na emeryckie wycieczki ze znajomymi, typu, jedziemy 5 na godzinę, jest skrzyżowanie, wielka dyskusja gdzie jedziemy, bo muszę się ciągle przy nich wpinać i wypinać. Jak grzeje po lesie to nie ma problemu. Poza tym teraz jak widzę jak ktoś nie ma spd to dla mnie amator :D

Dlatego ja kupiłem srebrną wersję, i tak mało co widać tego napisu a i farba tak chamsko nie odchodzi.

 

Tez mam srebrną wersje, mogles popatrzec na foto w mojej sygnaturce :D

 

P.S. Jak dotad zadnych gleb, chyba juz opanowalem spd :lol: :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Dni temu dostałem SPD :) Zaraz je wypróbowałem i gleby nie zaliczyłem dopiero wczoraj gdy nakręcałem na chodniku to przeważyło mnie na lewo i bumm nie zdążyłem się wypiąć. Straty w rowerze - Nic Straty we mnie - rozwalony łokieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie moich trzech czy czterech gleb po przykreceniu spd wypraktykowalem, ze jak juz wiem, ze sie wywale to nie walcze :033: . Lokcie i kolana mialem przy rowerze, bez prob podpierania sie rekami. Dzieki temu oszczedzilem sobie pocharatanych lokci czy zwichnietego nadgarstka, bo pada sie na biodro i bark, a straty sa zerowe. W sumie tylko jedna glebe mialem na skrzyzowaniu, gdzie bylo sporo ludzi i samochodow. Do teraz pamietam spojrzenia ludzi pod tytulem "pijak?" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...