Skocz do zawartości

[maraton] Mistrzostwa Polski MTB Wałbrzych 2009


Cox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!!!!

 

Kto jedzie na tych mistrzostwach????

 

Mieszkam w Lubominie, jezeli ktos oglądał mapę trasy to wie gdzie to, mam zamiar wystartowac, trasa przebiega mi 30m od domu :D, szkoda by było zmarnowac taką okazje, wszystkie dystanse mini mega i giga znam jak własną kieszen więc czemu nie??? kategoria M1, tylko troche szkoda te 70zł na wpisowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram. Zapisałem się i zapłaciłem już jakiś miesiąc temu więc wyniosło mnie to trochę mniej niż 70zł ;)

Jeżeli tak dobrze znasz trasę to może coś o niej napiszesz? Czy są jakieś odcinki piesze, czy może wszystko da się wyjechać itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram. Zapisałem się i zapłaciłem już jakiś miesiąc temu więc wyniosło mnie to trochę mniej niż 70zł :whistling:

Jeżeli tak dobrze znasz trasę to może coś o niej napiszesz? Czy są jakieś odcinki piesze, czy może wszystko da się wyjechać itd?

hmmmm.. wszystko zależy od pogody, mogło by troche popadac, bo np podjazd po trójgarb ( w sumie to nie na szczyt tylko gdzies do połowy wys.), jest zły jak jest za sucho albo za mokro, po prostu taki "piach" na drodze, po chełmiec to jest izi, łąki koło węgielnika, też w miare fajne ( to ten odcinek co sie robi 2 razy na giga), odcinek od starych bogaczowic do trójgarbu fajny bo to takie drogi leśne, ale może byc full błoto jak popada, w rejonach książa i świebodzic to fajna prosta sielanka (czytaj pozioma) droga, może być fajny wyścig chociaż ja nie wierze że ten giga to 94 km :devil:

 

Ooooo , w czwartek, 0 16,30 jest jazda , na zapoznanie się z trasą maratonu, będe jachał, zapraszam,

 

Mapka wiscigu w "mapach google" na stronie www.mtb.walbrzych.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie panowie jakies nieoficjalne wyniki?

bo na stronie albo nic nie ma albo jestem slepy.

 

Nie wiem kiedy sprawdzałeś ale teraz już są na stronie wyniki. Trasa dała mi mocno w kość :D W tym sezonie mnie ten maraton chyba najbardziej skatował ale jestem zadowolony z wyniku. Sprzęt się spisał, ja mogłem trochę lepiej ale tragedii też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zajechałem totalnie do rozjazdu, później już tylko walka o to by się w ogóle dotoczyć do mety, podjazdy, które za pierwszym razem były podjazdami podchodziłem prawie wszystkie i przyjechałem gdzieś daleeeeko. Następna rozprawa z trasą giga za rok, tym razem mnie nie zaskoczy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 2 tygodniowej chorobie po prostu zdechłem. Ledwo dotoczyłem się do mety siłą woli. Faszerowanie się lekami nie wyszło na dobre, postawiło mnie na nogi ale forma uciekła już chyba na dobre. Dobiła mnie jeszcze Ania Szafraniec wyprzedzając mnie kilka km przed metą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuszyca to, to nie była i że tak powiem dużo zabrakło pod wieloma względami :D Marketingowe hasło padło ale gorzej z wykonaniem :D

 

Na semi w kilku miejscach można było mieć problem i nie ukończyć maratonu.

 

Trasy nie ma co się czepiać. Na bank było lepiej niż rok czy 2 temu.

 

Niedociągnięć organizacyjnych było wiele. Najsłabiej wypadły bufety, a to przecież podstawa. Żeby nie było wody na I bufecie?! Na ostatnim brakowało iso...

 

Dla mnie pechowy start, guma na 5km i restart z ogona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...