Skocz do zawartości

[osłona na zębatkę] pomoc w wyborze i parę pytań


Danci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż już parę spodni sobie rozdarłem z tego powodu iż nie mam osłonki na zębatkę przerzutki tylnej. Na 3 zębatce mam takie 4 dziurki i wydaję mi się, że one są właśnie na tą osłonkę. Pytanie jak to się nazywa - nie chce iść do sklepu i się wygłupić pytając się o coś o czym nie mam pojęcia.

Mam rower Trek 18" rama. koła 26" jeżeli to coś pomoże. Czy rodzaje osłonek są różne? Jaką najlepszą wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylnej tylko przedniej, chyba nie przerzutki tylko blata dużego :wacko: Ale akurat ta "ochronka na zębatkę" to właśnie osłona na zębatkę np. http://allegro.pl/item732136948_author_oslona_zebatki_42t_bajkszop_com.html :P Problem z nimi jest taki, że jest milion różnych "modeli" i trudno odnaleźć ten pasujący, trzeba po prostu przymierzać albo na allegro szukać czy ktoś nie sprzedaje do konkretnego modelu korby, bo wiele ludzi się pozbywa tej osłony zaraz po zakupie :huh:

 

PS tak na marginesie, to lepiej jest podwinąć nogawkę ;) i włożyć sznurówki do buta... osłona nie daje 100% pewności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...