Skocz do zawartości

[film] DH Czarna góra


sruba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Super muzyka. Ale paskudne tam podloze, te telewizory pokryte ziemia i blotem wymieszane z korzeniami... wymieklem :confused:. Co do samego filmiku, to imho za duzo tam ujec bikerow z tylu, na zasadzie biker jedzie na kamere, mija ja i jeszcze dluga chwile widac go od tylu, imho niepotrzebnie bo wtedy nie widac duzo z jazdy. Lepiej juz dluzsze ujecia od przodu robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że jak Sruba kreci takie filmiki to raczej juz dorobil sie oprogramowania, bez konieczności używania witaminek...

 

Śmiem wątpić ale to nie istotne :confused:

 

Sony Vegas: 2300zł

 

Adobe Premiere: 2700zł

 

Wracając do tematu. Tak jak kolega wyżej napisał, przydało by się więcej ujęć od przodu. Np kamera niżej ukosem na stoku i widać bikera jadącego z góry :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić ale to nie istotne :)

 

Sony Vegas: 2300zł

 

Adobe Premiere: 2700zł

 

Wracając do tematu. Tak jak kolega wyżej napisał, przydało by się więcej ujęć od przodu. Np kamera niżej ukosem na stoku i widać bikera jadącego z góry :confused:

To nie jest duży koszt... jak coś robisz komercyjnie(a sądzę że za takiego Dartmoor tripa czy inne produkcje Srubie zapłacili) to raczej nie ma się co bawić w piractwo, bo te 3000 przy karach może się okazać małą sumką.

 

Masz strasznie polskie podejście do sprawy. Jak masz firmę to się nie opłaca używać pirackiego oprogramowania.

Można się pomęczyć z open-source jak już, ale kłopoty sobie robić za coś co i tak sobie wrzucasz w koszta?

Nie wiem do końca czy da się cos wrzucić w koszta przy pracy opartej tylko i wyłącznie o umowy-zlecenie(ale pewnie sie da), tym niemniej twoje podejście zdecydowanie mi się nie podoba. W ogóle twój tekst "Z witaminką? :)" był nie na miejscu, bo niesie w sobie oskarżenie, a nie wnosi kompletnie nic do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...