Skocz do zawartości

[rower] Kross Venom Berus lub Enyo


Teejays10

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, z tym BUTEM była pomyłka, a znacie może taką kolarkę Biacnchi Manetki: SHimano RSX, kaseta 7 biegowa, na osprzecie shimano, jak cos jest ona ze stali, niedawno była taka na allegro, jaki to jest model zeby wbic w google, to jest ta kolarka co była na allegro: http://allegro.pl/item705131080_rower_szosowy_bianchi.html . tylko ja moge miec z Shimano RSX , cos jak Tiagra. Jaki to jest model??:>:>:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do butów. Jak te buty na systemie SPD szybko się odpina?

 

 

Mój tata ma pedały SPD (to są chyba SPD jego, bo na takie zatrszaski) i ma do tego buty to normalnie mocniej sie pociągnie do góry i sie wypinają ale tak mocniiej troche trzeba, mi sie wydaje ze są rózne modele. A niewie nikt co do za Model Bianchi, jest on cały na Shimano SRX włącznie z piastami, hamulcami i całym pozostałym osprzecie, ramie stalowej - cromo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie ;) Szukaj lepiej fajnej używki. Ja kupiłem kilka tygodni temu świetny rowerek, jak szyty na miarę a w moim rozmiarze w ogóle nie da się nic dostać (bardzo bardzo małe), w twoim okazji będzie więcej.

 

Ramka na rurkach reynolds531, chromowane tylne widełki, przedni widelec też. Koła na piastach shimano 600 i obręczach mavic cxp30 (średni profil). Bębenek co wazne pod kasetę 8/9/10 rzędów, więc później zero stresów z wymianą itp. Cały osprzęt to shimano 105 8 rzędowy (oczywiscie klamkomanetki), stan super, kaseta i blaty jak nowe. Co ważne - rowerek śliczny, po wsadzeniu mostka na sam dół naprawdę wygląda rasowo, nie jest bardzo ciężki, a dałem za niego 800zł z dowiezieniem do domu :rolleyes:

 

I jedyne co mi się nie podoba to fakt, że po przygrzaniu w samochód chwilowo już na nim nie pojeżdżę, ponieważ ja ze szpitala już wyszedłem, a rowerek nie nadaje się do jazdy. Ale naprawdę warto coś takiego sobie sprawić, zamiast kombinować z jakimiś karbonowymi sztycami zooma żeby mniej trzepało nie lepiej kupić porządną stal? Jeździ się na tym wygodniej niż na górskim, dopóki nie wjedziesz na kostkę oczywiście, wtedy plomby lecą :) Ogólem zrobiłem troche ponad 600km tylko na tym rowerku bo nie zdążyłem więcej :)

 

A za 1500zł to już czasem zupełnie niezle i nowoczesne sprzęty chodzą.

 

EDIT: Co do tej bianchi to "lakier do odnowienia", nie ma klamkomanetek. Możesz zapytać czy kaseta to 9 rzędów faktycznie (bo jak na przykład 7 to lipa później z wymianą) i trochę się jednak potargować, bo jakbyś chciał sobie zamontować klamkomanetki później to sporo kasy wydasz. Za to ładny ten rower a to ważne przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObra, a teraz zmienie troche temat, wiec: Mój tata powiedział ze mi odsprzeda taką kolarke jak wczesniej opiasywałem fiemy Bianchi i powiedził ze dopóki sobie nie znajdzie nowej to mi nie sprzeda wiec prosze o poszukanie jakiegos roweru do góra 3200zł (oczywiscie kolarki), musi byc na pełnym osprzecie tej samej marki, np wszystko musi miec Shimano Ultegra i z jakiejs lepszej firmy.Prosze o odopowiedzi bo takto od mojego taty kolarke kupie:):)Z góry dzieki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, im więcej czytam tym jestem bardziej głupszy, Jednak nie będę miał tego Bianchi, więc ostatecznie co polecacie do 1400 zł (max 1500zł)Prócz Berusa, bo jeśli niema nic lepszego to wezme Berusa albo Enyo, co polecacie NOWEGO????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje...szperam troche po Allegro to nowy sprzęt do 1500zł (też mam taki budżet:D) to tylko Kros Berus lub Enyo... ale wole dopłacic do Berusa. Też go będe kupowal na wiosne albo w zimie gdzie może sprzedawcy troche zejdą z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jutro ide oberzec enyo i berusa zobaczę co i jak:D:DJeszcze mój tata szuka cos na ebayu, więc JEDNAK wole się wstrzymac z kupnem krossa:D:D

 

WIe jktos moze gdzie mozna kupic Krossa Venoma Berusa jeszcze w okolicach Szczecina lub w szczecinie???U mnie w stargardzie jest tylko enyo(myslalem ze są obydwa);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, zostaje mi tylko allegro, moze zaczekam, to bedą jakies wyprzedaze po sezonowe, tylko teraz niemam na czym jezdzic i troche mi sie spieszy:D:D

 

EDIT

 

bo napisałem ze mam kellysa , a własciwie to go miałem:D:DJuz z meisiąc niemam tylko napsiaęłm dla porównania bo moja mama ma takiego kellysa:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie za pobraniem, wysyłka troche droższa

 

No tak, ale w w większości nie wysyąłją za pobraie, ale mozna poszukac.

 

ZMienie temat, Mam okazje kupic rower: Ze stali (waga ok 10kg) cały osprzet SHimano RSX, klamko manetki(cos jak tiagra)produkowana w latach 90 lecz w bardzo dovrym stanie jeździ jak nalezy za 900zł, co o tym sądziecie, tylko firmy niepamietam, ale bodajże jakas włoska(wiec chyba dobra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie:( Szuakłęm cały czas jakis uzywek ale stwierziłem, ze uzywana zaraz bedzie miała lekko koła pokrzywione a nic nie piszą, u mnie wklepie jest enyo za 1334zł bodajze i chyba Enyoa kupie bo jeździł na sorze tylko to była jakas merida i były "wygodne", zrezzta jak tata mi pozycza swojąkolazówke to ja i tak tam sobie przełozenie odpowiednie ustawiam i jade ...:)Jutro opisze wrazenia z oglądania, albo z kupna:P:POdrazu Enyoem pojade w las poskakac, haha:)Zartuje:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, rower na pierwszy rzut oka (z wyglądu) ładnie się prezentował, ściągnęli mi go , rama 21" trochę siodełko do góry i git, manetki nawet poręczne, można się będzie przyzwyczaić, co jeszcze, jeździ się dobrze, najfajniejsze ma opony, takie gładkie:D Siodełko wygodne, no dobra trochę twarde ale można się przyzwyczaić, czekam za 1150zł mogę go mieć, lecz jeszcze trochę zaczekam bo może w innej hurtowni będę miał berusa za 1300, lecz nie jestem pewien.Pzdr :)

 

EDIT

 

I co ważne LEKKI !!!Jak na swoją cenę oczywiście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...