Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje piątek gdziesik w Warszawie 21-22.

 

Piątek 22:00 opodal kolumny Zygmunta na starówce, przy murku nad ulicą... tam jest chyba jeszcze ten murek:P Nocna przejażdżka po mieście. Tempo szybsze.

Wszyscy chętni mile widziani :)

do mnie kontakt na wrazie 728 202 551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to kto chętny na trening w sobote? Planuje spokojne tempo ok 3h na szosie....

 

To jak bedzie?? godzina 8:00 jutro w sobote, tempo 25-30 km/h, trasa Piastów-Stare Babice-Leszno-Kazuń- Łomianki- Warszawa (lub Piastów w moim przypadku) Jak komuś nie pasuje to niech zaproponuje trase, dogadamy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje piątek gdziesik w Warszawie 21-22.

 

Piątek 22:00 opodal kolumny Zygmunta na starówce, przy murku nad ulicą... tam jest chyba jeszcze ten murek:P Nocna przejażdżka po mieście. Tempo szybsze.

Wszyscy chętni mile widziani :)

do mnie kontakt na wrazie 728 202 551

 

I jak z tym nocnym wypadem, udał się czy nie:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wkurza mnie samotne jeżdżenie i niezdecydowane osobniki. Pogoda poprawi się wystarczająco do soboty.

Jedziem na kabaty.. zbiórka pod dowolną stacją metra np. Pola Mokotowskie/Ursynów, i przejazd wzdłuż wybranych przystanków i zbiórka reszty chętnych.... a potem jazda po lasach kabackich. To sobota, wstępnie godzina 11! KTO ZE MNĄ.

1.ja

2.

3.

Niedziela to jazda --->Ursus--->nadarzyn--->podkowa leśna i powrót przez brwinow do wawy szosą, albo z powrotem przez nadarzyn 5x--->7x km w zależności od wersji.

 

GG 4736088

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila nie zauważyłem że ktoś ogarnął kampinos, nie chcę rozbijać grupy, a sam chętnie się dołączę i np. Podkowę możemy ogarnąć następnego dnia lub za 2 tygodnie ; ).

 

EDIT: Z tego co wyniuchałem to i tak ten Kampinos nie w ten weekend, jeśli się mylę proszę dajcie link.

Więc zakładając że nie ten weekend, to proponuję się zebrać pod tymi metrami, może i być 9:30 to o 10 będziemy w lesie(obawiam się że podkowa leśna będzie mokra więc kabaty mają przewagę,tam jest bardziej płasko).

Na kabatach byłem dwukrotnie w zeszłym tygodniu, podkowa leśna to to niestety nie jest:((jeżeli ktoś się nie boi błota to wolałbym jechać do podkowy), ale las jakiś tam jest. Tempo..licznikowa arytmetyczna >=20km/h i jest gites, zrobimy 40-50km i ok. A co do rundy przez podkowę to jest to prawie 80km z Ursusa do Jerozolimskich opisaną wyżej trasą.

 

Tak więc już 2 chętnych oprócz mnie, chyba że ten Kampinos to jednak jakoś teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. o Kampinosie wspomniałem bo tam często jeżdżę sam i nie oglądam się aż się ekipa na forum zbierze :D ... Kampinos mi bardziej odpowiada bo jeżdżę ostre XC. Właśnie myślałem żeby się wybrać teraz w sobotę, mam tam dużo tras obadanych i fajne singletracki wypatrzone w sam raz pod mój styl pedałowania ;) Ale na Kabatach też mogę popedałować. Dzisiaj byłem właśnie, sporo błotka ale idzie jeździć. Kabaty to dla mnie brak emocji ale dla towarzystwa można pojeździć :woot:

 

Godzina miedzy 9 a 10 mi odpowiada. Prędkość również, dystans także. Do 60 km po lesie mogę się pobujać. Zdecydujcie się tylko czy chcecie dołączyć do mnie w Kampinosie, czy większość będzie wolała Kabaty i wtedy ja być może się dołączę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc czekam na wypowiedzi chętnych, mam nadzieję że jutro po masie krytycznej sytuacja się wyklaruje. Tylko proszę pisać wg szablonu

Za Kabaty:

-nick

Za Kampinosoem:

-nick

w ten sposób mamy demokrację i wiadomo co wybrac, jak ktoś napisze Kabaty, potem ktoś Kampinos potem ktoś coś itd. to się zrobi bałagan, a tak wiadomo, to zajrzę do tematu jutro wieczorem i mam nadzieję że się zadeklarujecie

Proponuję zbiórkę 10:00 metro Kabaty, a jak chceicie jakąś wcześniej to ustalcie ; ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard :) zawsze w ostatniej chwili komuś nie pasuje :(

 

 

Tak to szara rzeczywistosc(-: Dlatego lepiej jezdzic samemu(-: Moze troche nudno na trasie ale jest jeden plus,mozna sie z samym soba doskonale dogadac co do terminu i predkosci pokonywanej trasy(-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...