Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może jakąś ciekawą trasę w klimacie wąska leśna ścieżka, zjazdy+podjazdy i możliwość zapętlenia? W moich wypadach natknąłem się na coś takiego tylko na Kabatach (po skręceniu w lewo przed bramą wjazdową do ogrodu botanicznego), ale jest nużąco krótka.

BTW moja propozycja nadal aktualna; w trasę wybieram się np jutro rano.

Młociny. Jakieś 150m od wjazdu do Lasów Miejskich Warszawy od ulicy Wóycickiego (między cmentarzem a UKSW). Jedziesz prosto i 20m za szlabanem jest ścieżka pod górkę (po prawej stronie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajny singletrack jest na wisłą między bulwarami a mostem grota. Kilkaset metrow, raczej płasko troche kręty, właściwie to 2 sie ze soba przeplataja i przy odpowiedniej predkości fajnie sie jeździ. W pewnym momencie jak zaczyna sie taka szeroka wyjezdzona przez jeepy droga trzeba wjechac głębiej w krzaki i dalej jest singletrack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba mi adaptera do IS na tyl. Musze zaniesc przednie kolo do serwisu poniewaz popsulem srube :).

Nalezloby amor zaopatrzyc w linke do blokady oraz manetke xt. To by bylo na tyle. Plus regulacja przerzutek ale to chwila.

Zapomnialbym no i kasete trzeba zdjac ze starego kola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma ochotę wybrać sie w niedziele na rowerze do Kazimierza Dolnego? Trasa Wawa, Garwolin, Puławy, Kazimierz, troche po tamtejszych lasach i powrót do Dęblina skad pociagiem do Wawy. W sumie wyjdzie kolo 200km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...