Skocz do zawartości

[maraton] Fujifilm Bike Maraton Kraków 28.06.2009r.


Drozdzu5

Rekomendowane odpowiedzi

Śniegu się nie przewiduje :)

Swoją drogą tak na spokojnie myśląc trasa nie jest za trudna tylko na początku, może to i nawet lepiej patrząc z perspektywy korków. Pierwsze podjazdy są długie i szerokie, a lepszy teren zaczyna się dopiero po 10-15 km w momencie gdy stawka już się mniej więcej wyklaruje i będzie jechać równym tempem. Z tego co mi kolega dziś mówił, w dolinkach i wąwozach w połowie trasy już dziś jest po prostu kupa mazi i kałuż, także będzie ciekawie :D

 

Do zobaczenia na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyli kolejny sektor.. 7 ;/

jestem mega happy że bede miał stado lamerów do wyprzedzania..

jakby ktoś Was wyprzedzał mocno krzycząc lewa lub prawa, przy tym sypiąc łaciną na grabka i resztę orgów, to zjezdzcie na bok bardzo Was proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyli kolejny sektor.. 7 ;/

jestem mega happy że bede miał stado lamerów do wyprzedzania..

jakby ktoś Was wyprzedzał mocno krzycząc lewa lub prawa, przy tym sypiąc łaciną na grabka i resztę orgów, to zjezdzcie na bok bardzo Was proszę :)

 

a co Ci sie nie podoba w tych sektorach ? ;/

 

jakbyś jezdzil szybko mialbys sektor 1....proste.....

 

a lamerzy to wlasie maja 6 albo 7.....:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyli kolejny sektor.. 7 ;/

jestem mega happy że bede miał stado lamerów do wyprzedzania..

jakby ktoś Was wyprzedzał mocno krzycząc lewa lub prawa, przy tym sypiąc łaciną na grabka i resztę orgów, to zjezdzcie na bok bardzo Was proszę :)

 

Wyślij organizatorowi swoje wyniki i poproś ładnie żeby dał Ci przynajmniej 3 sektor, zgodzi się bez wątpienia :P.

 

 

Jako,że nie ma jeszcze mapki - pamiętacie ile w zeszłym roku było km na km poszczegółnych dystansach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał okazję już przejechać trasę? Jak wygląda? Czy ten wariant MINI prowadzi w większości ulicami miasta plus trochę ścieżek w tzw. "Lesie Wolskim"? Czy te uliczki to jest sam asfalt? Jak w tym Lesie wygląda? Może ktoś życzliwy jakieś fotki z terenu wrzuci. Pewnie wszyscy by się ucieszyli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ulewy nie będzie to jutro przejadę mini, to prawie moja standardowa trasa którą zawsze jeżdżę

http://www.fototube.pl/pictures/mapawoelski3.jpg

Niestety już widzę na mapie, że MINI przez las wolski omija najciekawsze odcinki w nim tuż obok, zresztą wezmę aparat i sprobuję coś pstryknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się złamałem i startuję, będzie to mój pierwszy maraton :)

 

Nie byłem jeszcze na trasie po ostatnich ulewach. Trasa mini to prawie cały czas asfalt. Jeśli będzie padać, to błoto będzie w zasadzie tylko w jednym miejscu przy podjeździe do zoo. W samym lesie jedzie się asfaltem z tego co widzę na mapce. Dystans mini jest naprawdę bardzo łatwy, często go przejeżdżam. Jak znajdę zdjęcia z lasu to wrzucę.

 

Chyba przejadę się na mega, żeby zobaczyć jak to jest, giga na pierwszy raz wydaje mi się za dużo.

 

 

edit.

 

Zdjęcia z części trasy mini zaraz po burzy z gradem, o podobnej porze roku, rok lub dwa temu.

 

Przynajmniej z mapki wnioskuję, że to właśnie jest mini :).

 

Zaraz za pierwszym podjazdem, między Kopcem Kościuszki a zoo, najpierw troszkę asfaltu, zjazd, ostra szykana i podjazd.

 

dsc2268.jpg

 

dsc2273.jpg

 

Krótki zjazd po ziemnej ścieżce, następnie po kostce brukowej.

 

dsc2281p.jpg

 

Następnie dłuższy podjazd pod zoo.

 

dsc2285.jpg

 

dsc2286w.jpg

 

dsc2287w.jpg

 

I jeśteśmy pod zoo, więcej zdjęć z tej okolicy nie mam, dopiero sama końcówka, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo z mapki ciężko cokolwiek wywnioskować.

 

dsc2353.jpg

 

Jeśli gdzieś się walnąłem to mnie poprawcie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasek Wolski zwykle szybko wysycha, a spora część pozostałej trasy to piaski i wysypane kamieniami drogi, na których nie powinno być problemu. Błotnej masakry trzeba spodziewać się przede wszystkim w Wąwozie Zbrza (tam nawet po tygodniu bez deszczu jest błoto) i może trochę na czerwonym szlaku w okolicach Baczyna. Oczywiście w tych warunkach - pada codziennie od ładnych kilku dni i naprawdę konkretnie ;) - jest szansa, że kałuże będą wszędzie...

Dla mnie to pierwszy maraton w życiu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też pierwszy tak duży maraton w życiu(wcześniej tylko jedno XC). Do niedzieli ma padać, mini nie ma się co za bardzo obawiać błota, jedynie w lasku Wolskim może go trochę być. Na mega Błoto na 100% już będzie, pytanie tylko ile i gdzie. Dolina Brzoskwinki, Aleksandrowicka, Wąwóz Zbrza to praktycznie już pewne miejsca, na dodatek jest tam kilka technicznych zjazdów.

 

Giga zamiast klubowych strojów może wziąć kąpielówki, w wąwozie Półrzeczki nawet po długich upałach jest błoto.

 

Wowo w sobotę to się odpoczywa a nie trasę objeżdża :P

 

Do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus18 , niby tak, ale jak będzie ładna pogoda to można rekreacyjnie objechać chociaż częśc trasy. O 17.00 organizator pisze o wycieczce na trase, zobacze, jak bedzie pogoda w miarę ok, to sie może wybiore chociaż kawałek objechać i się rozkręcić troszke, bo od 1,5 tygodnia prawie nie jeździłem, taka pogoda u nas jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dziś na małym objeździe trasy MINI i powiem tak...w przypadku deszczu nawet mini nie uniknie ubłocenia. Zrobiłem też kilka zdjęć trasy MINI, można zapoznać się z warunkami i dobrać opony.

http://picasaweb.google.pl/kubus181818/WarunkiNaTrasie#

 

Przejeżdżałem też część trasy Mega, nad zalewem bardzo OK, po mokrym piachu się dobrze jedzie, niestety dalej...a to już niespodzianka <_< Kto będzie w niedzielę ten sam doświadczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...