Skocz do zawartości

[trasy] W jakim wieku pierwsze 100km?


Rekomendowane odpowiedzi

W wieku 17 lat Poznań - Bydgoszcz w dwie osoby na ramie stalowej hi-ten :) bodajże 14 godzin razem 295 km. Zaś teraz jakoś nie mogę się wybrać nawet na 150 km. Praca brak czasu robi swoje, wiek chyba poniekąd też, choć może przesadzam. Chociaż teraz jakoś trudno mi sobie wyobrazić 300 kmów może w przyszłym roku od kwietnia zacznę jakieś wypady po 150 i przygotuje się na większą wyprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

u mnie całkiem niedawno bo jakieś 3 lata temu. Rzucałem palenie więc znalazłem sobie nałóg zastępczy. Rowerowałem od zawsze ale nigdy na większe odległości. Kupiłem wtedy rowerek od kolegi za 10 zł - tak tanio bo miał dość figli które mu płatał. Rowerek otrzymał od kolegów nazwę dead rider z dwojakiego powodu - kilku naklejek z czaszką które mi tam koledzy nakleili(studiowali chemię więc chodziło o naklejki z substancji niebezpiecznych) oraz z powodu ciągłych usterek. Wyskoczyliśmy na rajd z Lublina na Roztocze w okolicę Zwierzyńca i w dwa dni trzasnęliśmy ponad 220 km z tego lwią część dnia pierwszego. Dead rider(legendy krążą że był to jednak dead bike) w trasie oczywiście zapewnił nam kilka niespodzianek ale nie ma jak to warsztat w stodole u przygodnie spotkanego chłopaka, czy prostowanie sztycy z pomocą imadła :-)

Tak na marginesie to dead rider był całkiem porządnym rowerkiem ale kiedyś mnie tak wkurzył, że wymieniłem w nim wszystko z wyjątkiem ramy. Teraz to rower prima sort na pełnym osprzęcie Sram X7

Teraz na weekendzie trzasnę sobie 2 stówki i się nie czuje ale wtedy to były czasy :-)

Nigdy mi tak kiełbasa studencka z suchą bułką nie smakowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

U mnie dosyć późno,bo bodajże w maju 2009 przejechałem 110 km z Pruszkowa do Piaseczna lasami a powrót przez Warszawę. 32 lata.

Kilka tygodni temu 123 km, objechałem Kampinos, miało być Kampinoskim Szlakiem Rowerowym całość ale dzień za krótki i musiałem skracać.

Zazwyczaj jeżdżę sam, bo znajomi boją się ze mną jeździć ;-)

 

Jak pogoda i zdrowie pozwoli to może jeszcze w tym roku na jakąś dłuższy wypad pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

105km - 15 lat. (Tarnowskie Góry - Częstochowa - Tarnowskie Góry, góralem po szosie)

>200 - 16 lat. (Tarnowskie Góry - Strbske Pleso, góralem po szosie na slickach)

 

A potem zmieniłem preferencje i zamiast bić rekordy odległości "turystycznie", zacząłem trenować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy się nad ty nie zastanawiałem. Trasy planowałem ad hoc, i jakoś nigdy pokonany dystans specjalnie mnie nie zajmował. Oficjalnie (a więc planowaną, z licznikiem itp.) ponad 100km trasę zrobiłem w zeszłym roku :thumbsup:

Szczerze to zawsze ważniejsze było gdzie i jak się jeździ a nie ile km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka lat temu w wieku 13 lat 100km z grosikami z kolegą, teraz jeżdżę sam jakieś 50km dziennie czasem i więcej. Lepiej nawet jeździ się samemu nie trzeba na nikogo patrzeć zatrzymywać tylko pruć przed siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak jak pisałam wcześniej swoje pierwsze 100 km pojechałam na 1 roku studiów (nie pamiętam ile wtedy miałam lat heheh)ale to było na MTB.

Moja pierwsza 100 -ówa na szosie pękła przez zupełny przypadek i moją okazjonalną blondynkowatość;), poprostu pomyliłam drogi i zamiast wracać z Nowogardu do Stargardu tą samą drogą (45 km)to ja, naprawdę nie wiem dlaczego skręciłam na Chociwel i tym samym przejechałam sobie całe 102 km.Po 70 km miałam ochotę zatrzymać się i dzwonić po taksówkę, po 80 km zatrzymać jakąś ciężarówkę żeby mnie zabrała, a po 90 km było mi już wszystko jedno i jechałam już tylko siłą woli hehehehhehe miałam 27 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...