Skocz do zawartości

[rower] MTB XC za 2300 zł


swiatek94

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie , a za kwotę 2300zł Fulla w miarę dobrego raczej nie dostanę ?

 

 

może i dostaniesz ale szukaj rowerów potestowych, powystawowych, albo z przed dwóch - trzech lat bo takie też maja na sklepach i mozna mega wynegocjować ...:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKLEP TOP SHOP

Tutaj macie adres sklepu gdzie czarne ramy są jeszcze dostępne, jeśli chodzi o levela a6.

Sam tam kupiłem, dobra obsługa, można liczyć na gratisy. Z krakowa mam niedaleko więc sobie podjechałem żeby się przymierzyć.

Rower na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach, amortyzator genialny pozycja dość niska generalnie fajny rower polecam i lekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rama 19

wzrost 177, waga 70 kg

jeśli sie nie jesteś przkonany co do siły hamowania vb zamontowanych w tym rowerze to powiem tylko tyle, że wczoraj leciałem przez kierownice. Predkość jakies 10 km/h w deszczu więc wszystko mokre. Chciałem przejechać na czerwonym ale zobaczyłem w ostatnim momencie policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Mam 176cm i 70kg ;P , więc muszę mieć też 19.

Możesz podać wrażenia jak się jeździ na rowerku , jak działają hamulce(gdy jest sucho) , jak działa amortyzator i jak się zachowuje przy mniejszych i większych dziurach .

Jak dlamnie to chyba nawet przecholowałem z tym rowerem. Spokojnie a4 by mi wystarczył. Amortyzator mały dziur nie wybierze ale na wieksze jest naprawde super, na prostej asfaltowej spokojnie 27-28 moge utrzymać jak na mój brak kondycji jest to wynik dobry. W porównaniu to mojego poprzedniego roweru jest do kosmiczna maszyna (na czym co ważyło chyba z 17 kg jak nic jeździłem). Pozycja wygodna jest jak na taką geometrie. Rower polecam, chyba nie tylko ja na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Czytam forum od około miesiąca, ale nadal nie zdecydowałam się jaki rower chcę mieć.

Mam imię Kasia, mam 23 lata. W chwili obecnej kursuje na Kellysie 7000 (stary jak świat), na którym zrobiłam około 2500km w kilka lat. Nie jeżdżę zbyt dużo, ale mam zamiar robić wycieczki wstępnie do 100-200km a potem może i dłuższe. Jeżdżę zarówno po ulicy- miasto jak i po leśnych ścieżkach i pagórkach. Raz jeżdżę spacerowo a raz szaleję pobijając swoje rekordy prędkości. Nie skaczę chyba że po dziurach w lesie;)

Mam 168cm wzrostu, ważę 55 kilo. Rama 17 lub 18 max

Nastawiałam się wstępnie na Krossa A2 potem A4 a na końcu A6, ale nie jestem pewna czy kupując rower za 2- 2,5tyś wykorzystam jego możliwości sprzętowe. Czy po prostu kupując A2 lub A4 będzie mi się tak samo dobrze i długo jeździło jak na droższej A6? Bo nie ma co kupować BMW jak chce się jeździć 90 na godzinę prawda?B)

 

Dodam jeszcze, że zależny mi na dobrym amortyzatorze nic poniżej Rock Shock, przerzutki Shimanano co najmniej Deore i hamulce V-brake. Jechałam na tarczówkach i totalnie mi nie podchodzą.

Nie mam zamiaru dokupywać i zmieniać sprzętu chyba że coś się rozwali, więc żadne modyfikacje nie wchodzą w grę. Jedyne co to dokupienie oświetlenia, torby, rogów i licznika.

 

Moje upatrzone rowerki to:

 

Kross A4

 

Kross A6:

http://www.allegro.pl/item714639799_rower_kross_level_a6_2007_amor_rock_shox_tora.html

 

http://www.allegro.pl/item712702820_nowy_rower_kross_level_a6_disc_2009.html

 

 

Giant Rainier

 

Giant Terrago

 

Unibike Evolution

 

Nie biore pod uwagę Kelly'sów choć lubię tę markę ponieważ chcę ją zmienić.

 

Proszę o poradę fachowców. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...