Skocz do zawartości

[rowery] Kross DS , DS2, Panic. Który najlepszy?


Vego5

Rekomendowane odpowiedzi

ds2 najlepszy z tych co wymieniłeś. Na początek będzie akurat bo jest uniwersalny - jeszczee zobaczysz czy bardziej chcessz sie nastawić na dirt / street a moze poprostu jakiś zjazd :)

ale jak masz ponad 2k i jesteś juz nastawiony na drit czy street to kupiłbym coś juz bardziej profesjonalnego np jak wcześniej mówili holy. Sprawdz tez gotowe rowery prodigy 9.81 oraz romet butterfly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba sie DS. U mnie w sklepie jest do wyboru DS z amorem 130mm i osprzętem całym na shiamno lub DS 2 z amorem 100 i słabym osprzetem. DS stoi 1400 a DS 2 2199. Więc jasne jest raczej że wezme DS;)

Czekam jeszcze na propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barol umiesz czytać?

no ludzie, pisze już 5 raz, że nie ma sie co pchać w jakieś wynalazki firm robiących dobre rowery do xc. XC to nie street i uwierzcie, że siedze w temacie już trochę i potrafię dobrać dobry rower.

 

romet butterfly

NS holy

 

ewentualnie prodigy bike w promocji za 1600 moża sie zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia przyzwyczajenia. ale podczas skakania nic nie stuka, nie masz miliona kabli, rower wygląda smuklej i lżej :wub: polecam :)

 

9,81 to nazwa! od siły ziemskiej gwawitacji! a rozmiar to tak jak pisze - 13 czy tam 13,5 cala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

barol umiesz czytać?

no ludzie, pisze już 5 raz, że nie ma sie co pchać w jakieś wynalazki firm robiących dobre rowery do xc. XC to nie street i uwierzcie, że siedze w temacie już trochę i potrafię dobrać dobry rower.

 

romet butterfly

NS holy

 

ewentualnie prodigy bike w promocji za 1600 moża sie zastanowić.

Kusak! jak potrafiz dbrac dobry rower to mozesz mi dobrac do 1500 jakis na freeride

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...